Adım İstanbul / İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı

İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı firmasının Adım İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
adım istanbul başakşehir

Adım İstanbul’la Başakşehir’de başka bir merkez!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 14.11.2015
Kayaşehir bölgesinin merkezi olmaya aday Adım İstanbul'da fiyatlar 452 bin liradan başlıyor.
EYG-İntaya-İntes ortaklığının Başakşehir Kayaşehir bölgesinde inşa etmekte olduğu Adım İstanbul projesinde satışlar başladı. 615 daire ile birlikte ticari alanlardan oluşan projede ev fiyatları 452 bin liradan başlayıp 1 milyon 488 bin liraya kadar artış gösteriyor.

2017 sonunda bitecek

2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek olan proje, komşusu Evvel İstanbul'la birlikte Emlak Konut GYO arsasında inşa ediliyor. Ön talep sürecinde 130 rezervasyonun alındığı proje Başakşehir'deki şehir parkına yakınlığıyla öne çıkıyor.

Peşin ve banka kredili ödemelere cazip indirim seçeneklerinin sunulduğu Adım İstanbul'un sosyal tesisleri, projedeki blokların çatılarında yer alacak. 6 blok şeklinde tasarlanan dev yatırımda 120 ticari birim yer almakta.

Yeni merkez adım İstanbul

3. Havalimanı, 3. Köprü bağlantı yolu, Kanal İstanbul gibi önemli projelere yakınlığıyla dikkat çeken Adım İstanbul reklam filmiyle de öne çıkıyor. 106 metrekare ile 268 metrekare arasında değişen  dairelerin bulunduğu projede tasarımlar 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1 ve 5+1 dubleks olarak düzenlendi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

adım istanbul adım istanbul başakşehir adım istanbul fiyat