Adım İstanbul / İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı

İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı firmasının Adım İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Adım İstanbul projesinin parselinin uydu görüntüsü

Adım İstanbul’da ön satışlar başladı!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 06.10.2015
Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul projesinde ön satışlar başladı.
İntaya, EYG, İntes ortaklığı'nın inşa etmekte olduğu Adım İstanbul projesi Başakşehir'de 16 bin 423 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Dev projelere komşu 

Adım İstanbul projesi, 3. köprü ve 3. Havalimanı gibi dev projelere komşu konumda yer alıyor. Başakşehir - Kirazlı - Olimpiyatköy arasında hizmet verecek metronun yanı başında olan projede daireler 2+1'den 5+1'e kadar farklı metrekare seçeneklerine sahip.

Evvel İstanbul'un 2. Etabı

Adım İstanbul projesi, Evvel İstanbul'un 2. Etabı olarak yükseliyor ve hemen karşısında inşa ediliyor. Ekim 2013'te Emlak Konut GYO, Başakşehir Kayabaşı 3. Etap arsasını ihaleye sunmuştu. Söz konusu ihaleyi 726 milyon lira öneren İntaya - İntes Ortaklığı kazanmıştı. EYG Grup'un da katılmasıyla ortaklık büyüdü.

Adım İstanbul fiyatları

Ön satışların başladığı Adım İstanbul'da 2+1 daireler 464 bin lira ile 690 bin lira, 3+1 daireler 771 bin lira ile 998 bin lira, 4+1 daireler 882 milyon lira ile 1 milyon 99 bin lira, 5+1 daireler ise 1 milyon 398 bin lira ile 1 milyon 529 bin lira arasında değişiyor.

Aralık 2017'de teslim

2017 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen projenin sosyal kullanım alanları arasında; güvenlik, otopark, yüzme havuzu, fitness, yürüyüş alanları, spor alanları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

 

Adım İstanbul Adım İstanbul ön satış Adım İstanbul fiyat İntaya EYG İntes