DAP Adam Kule / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP Adam Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Adam Kule

Adam Kule, mimariye farklı bir boyut getirecek!

Konut Projeleri Emine Pile 29.04.2015
İstanbul Maltepe’de Dragos sahilinin yanıbaşında hayata geçirilen Adam Kule projesi ön talep sürecinde büyük ilgi görüyor.
İstanbul'da inşa ettiği farklı ve dikkat çekici tasarımlarla beğeni toplayan Dap Yapı, Adam Kule projesi ile 254 konut inşa edecek.    

Ön talep yağıyor!

Anadolu Yakası'nın gözde projelerinden olan ve ön talep sürecinde 5 binden fazla talep alan Adam Kule, yatırımcılara yüksek prim sağlayacak. 

Dap Yapı'nın 3 bin metrekare büyüklüğündeki kendi arazisi üzerinde yükselen proje 1+0 ve 1+1 bağımsız bölümden meydana geliyor. İsteğe göre dairelerin birleştirilebildiği Adam Kule'de daire büyüklükleri 67 metrekare ile 144 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Rezidans, home- ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşan proje, tasarımıyla ön plana çıkacak. Maltepe Dragos sahile 800 metre mesafede yer alan, deniz ve Adalar manzarasına sahip daireleri bulunan projede teslimlerin ise Nisan 2018'de başlaması planlanıyor.

Adam Kule, 14 Mayıs'ta tanıtılacak!   

Adam Kule projesine ilişkin tüm detaylar DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'ın ev sahipliğinde, 14 Mayıs 2015 Perşembe günü gerçekleştirilecek basın toplantısı ile açıklanacak.  

 

Adam Kule