Adalife Maltepe / Çolakoğlu İnşaat

Çolakoğlu İnşaat firmasının Adalife Maltepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
AdaLife Evleri

AdaLife Evleri'nde 610 bin TL'ye 3+1!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 28.02.2016
Maltepe'de hayata geçirilen AdaLife Evleri'nde E blok satışa sunuldu. Projede fiyatlar 610 bin TL'den başlıyor.
Çolakoğlu Gayrimenkul Danışmanlık güvencesi ve kalitesi ile inşa edilen ve merkezi yerinde bulunan Metro'ya ve E-5'e yaklaşık 500 metre mesafede bulunan AdaLife Evleri yaşam kalitenizi arttırıp modern ve nezih bir yaşamla sizi alıp Marmara denizinin masmavi derinliklerine götürecek.

Toplam 7 bin metrekare inşaat alanı ve 5 bin 500 metrekare yeşil alana konumlandırılmış olan AdaLife 5 blok ve 116 daireden oluşuyor. Bloklar tamamlanmış ve hali hazırda oturum başlamış durumda. Ayrıca beklenen E blok satışlarımız da başlamıştır. Proje konut tipi olarak, 140 metrekare, 145 metrekare ve 148 metrekare büyüklüklerde 3+1 dairelerden oluşuyor.

5.kattan itibaren deniz ve ada manzarasına hakim olan AdaLife'da, Merkezi Sistem (ısı pay ölçer) ısıtma,full ankastre ( ocak, davlumbaz, fırın, bulaşık makinesi ) , jakuzi, kamelyalar, 2-6 yaş 
arası  (kapalı, yumuşak) çocuk oyun alanı, oyun parkı, fitness center, bilardo, masa tenisi, basketbol sahası, futbol sahası, kapalı otopark, profesyonel güvenlik, apartman görevlisi, kapalı devre kamera sistemi ve daha birçok seçenek bulunuyor.

AdaLife'ı diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de dairelerdeki tüm aboneliklerin Çolakoğlu Gayrimenkul Danışmanlık tarafından alınması.

Yaşamın başladığı ve satışların hala devam ettiği AdaLife Maltepe'de İSKANI alınmış, hemen 
teslim dairelerin fiyatları 610 bin TL'den başlıyor. Projeden Konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

AdaLife'ta yaşam kalitenizi daha da arttırmak amacı ile her daireye özel otopark alanı ve jeneratör hizmeti sunuluyor. Bir yanında Süreyyapaşa Korusu ile çevrili olan AdaLife Evleri, E5  Karayolu ve Metro'ya 500 m, sahil yoluna 3 km, Bostancı İDO iskelesine 5 km mesafede konumlanıyor. Çevresinde süper marketler, özel sağlık merkezi, sağlık ocağı, ortaokul, anaokulu, Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyyapaşa Hastanesi ve Maltepe Üniversitesi bulunan Adalife'da Metro ile Maltepe Park Carrefour'a da ulaşım çok kolay.

AdaLife Evleri Çolakoğlu Gayrimenkul Danışmanlık