Çınarlı Bahçe / İş GYO

İş GYO firmasının Çınarlı Bahçe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kartal

Adalar manzaranız olsun ister misiniz?

Konut Projeleri Emine Pile 31.12.2014
Manzara Adalar projesi ile her ihtiyaca uygun farklı seçeneklerde konut inşa eden İş GYO, Kartal'a farklı bir soluk getirdi.
İstanbul Anadolu Yakası'nın gözde bölgelerinden Kartal'da İş GYO tarafından inşa edilen Manzara Adalar, sizi şehrin karmaşasından, yoğun gündelik yaşamından çekip kurtarıyor. Ev sahiplerini harika bir İstanbul panoraması ile karşılayan proje, Prens Adaları'nı adeta ayaklarınızın altına seriyor.  

966 konuttan oluşan Manzara Adalar projesinde ayrıca konut, ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlarıyla farklı seçenekler sunuyor. 36 bin 724 metrekare yüzölçümüne sahip arsa üzerinde yükselen Manzara Adalar, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 her ihtiyaca uygun büyüklük ve niteliklerlerdeki daireleriyle ev almak isteyenlere hitap ediyor. 

Ulaşımı ile de kendine hayran bırakan ve şehrin trafiğinden kurtaran proje D-100 karayoluna 4 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika, FSM Köprüsü'ne 25 dakika mesafede bulunuyor. Aynı zamanda ilçedeki hastane, adliye, tren istasyonu ve metro durağı gibi kritik noktalara da yakın konumda yer alıyor. 


 
İş GYO'nun eşsiz projesi Manzara Adalar, sizi de yükselen değer Kartal'daki bu muhteşem hayatın bir parçası olmaya davet ediyor.

Manzara Adalar İletişim Bilgileri
Web    : http://www.manzaradalar.com.tr/
Telefon: 444 74 96

Manzara Adalar İş GYO Kartal Satılık Daire Adalar manzaralı proje