açı iş ortaklığı

Açı İş Ortaklığı’nın Tarabya’daki ikinci projesi: Artı Tarabya

Konut Projeleri 06.10.2016 15:30

AKKA Grup, Kiriş Turizm İnşaat Yatırımları ve Irmak İnşaat tarafından kurulan Açı İş Ortaklığı Tarabya’daki ikinci projesi için kolları sıvadı.

Konut alanında hem Türkiye'ye hem de Avrupa'ya örnek olabilecek düşük enerji tüketimli mimari yapılar inşa eden Açık İş Ortaklığı, Sarıyer Tarabya'daki ikinci konut projesini inşa etmeye hazırlanıyor. Daha önce şirketin ortaklarından Irmak İnşaat'ın hayata geçirdiği Tio Therapia projesinden sonra şirket Artı Tarabya'ya imza atacak. Bölgeyi iyi tanıyan ve daha önceki deneyimlerine yeni ekleyerek yola devam eden Açı İş Ortaklığı, yaşam standartlarını ve konfor şartlarını en ileri düzeyde sağlayacak. 

DOĞA DOSTU PROJE: TIO THERAPIA

Doğa dostu bir mimari ile inşa edilen ilk proje Tio Therapia'nın tüm dış cephesi doğal malzemelerden oluşturuldu. Tüm dairelerde IP TV, multimedya entegrasyonu ve kontrolü ayrıca tüm otomasyon sistemi altyapısı kurulu olan Tio Therapia maksimum güvenlikle donatıldı. 

Tüm teknolojik özellikleri ile birlikte boğaz hattının en önemli projelerinden biri olan Tio Therapia bölgenin en doğal projeleri arasında yer alıyor. 

ARTI TARABYA'DA FİYATLAR

Lansmanı 18 Ekim'de gerçekleştirilecek olan Açı İŞ Ortaklığı'nın ikinci projesi Açı Tarabya'da ise daireler 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. 7 farklı etap, 7 farklı site şeklinde tasarlanan projede Orman Artı Tarabya, Deniz Artı Tarabya, Cadde Artı Tarabya, Güneş Artı Tarabya, Bahçe Artı Tarabya, Park Artı Tarabya ve Yamaç Artı Tarabya adı verilen etaplar bulunuyor. 

Dairelerin 300 bin dolardan başlangıç göstereceği Artı Tarabya'da en yüksek fiyat 1 milyon  350 bin dolar olacak.