A Live Ataşehir

A+ Live Ataşehir, finalde yüksek kazanç getirecek

Konut Projeleri Emine Pile 07.04.2016
Bulvar İstanbul projesi ile adından söz ettiren Maksem Grup, yeni projesi A+ Live Ataşehir projesinde yatırımcısının yüzünü güldürecek.
İstanbul'un en değerli noktalarından olan ve İstanbul'un yeni iş ve finans merkezinin kalbinde hayata geçirilen A+ Live Ataşehir, 111 ofis ve 11 ticari üniteden meydana geliyor. 200 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen proje 40 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. Çalışanların iş yaşamına kalite getiren ve motive edici birçok donatıya sahip olan A+ Live Ataşehir'de 28 farklı ofis tipi yer alıyor. 

FİNALDE METREKARE FİYATI... 

Basın toplantısının bugün düzenlendiği projenin lansmanında önemli açıklamalarda bulunan Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan projeye başlamadan lokasyona büyük önem verdiklerini ve araştırma yaptıklarını belirtti. Aydoğan “Finans merkezine bağlanan ana yoldayız. Trafik problemine karşılık arka taraftan bağlantı yolları yaptık. Buradaki iş merkezlerinde depo ihtiyacı olduğunu gördük. Bölgede otopark ihtiyacı olduğunu fark ettik. Binamızı da yeşil bina olarak tasarladık. İsminden de anlaşılacağı üzere A plus bir ofis hayata geçirdik” açıklamasında bulundu. 

Projenin daha şimdiden ciddi talepler gördüğünü belirten Bilal Aydoğan, A+ Live Ataşehir'de metrekare birim fiyatlarının 7 bin 500-8 bin TL aralığında başlangıç göstereceğini aktardı. “Finali 25 bin civarında hedefliyoruz. Yatırımcısına yine iyi kazandıracağını öngörüyoruz” dedi.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile 

A Live Ataşehir Maksem Grup Bilal Aydoğan