kiptaş torunlar 5. levent fiyatlar

5. Levent projesinde daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 16.04.2015
Torunlar'ın Kiptaş arsasında inşa ettiği 5. Levent konur projesinde satılık evlerin fiyatları 386 bin liradan başlıyor.
Torunlar GYO'nun Kiptaş arsası üzerinde inşa ettiği 5. Levent projesinde konutlar yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Ev fiyatlarının 386 bin liradan başlayıp 1 milyon 400 bin liraya kadar çıktığı dev projede 4 bin konut bulunuyor.

Bölgede yer alan hak sahipleri ve gecekonducuların da konut sahibi olduğu 5. Levent Evleri'nde Bezmialem Üniversitesi'ne ait kampüs veya yurtlar yer alacak. 500 bin metrekarenin üzerinde bir arsa üzerinde yükselen dev projede ortalama metrekare fiyatı 5 bin 500 lira olarak belirlendi.

Atatürk Havalimanı'na 22, 3. Havalimanı'na ise 32 kilometre uzaklıkta yer alan projenin yüzde 54'ü Torunlar'a ait, yüzde 46'sı ise diğer hak sahiplerine ait.

2017 yılında tamamı bitecek olan 5. Levent projesinde sıfır faizli veya banka kredili ödeme koşullarıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kredi faiz oranının yüzde 0,83 olarak belirlendiği projede 36 derslikli iki okul ve iki cami de yer alacak.

1 milyon 30 bin metrekarelik dev bir inşaat alanına sahip olan 5. Levent Konutları'nda festival meydanı, açık hava sineması, amfi tiyatro, atölye, SPA, yürüyüş ve bisiklet parkuru, yansıma havuzları, yüzme havuzları, gölet, doğal tarım alanları gibi birçok sosyal donatı seçeneği bulunuyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

5. levent fiyatları 5. levent satış fiyatları 5. levent teslim tarihi 5. levent ödeme seçenekleri kiptaş torunlar 5. levent