5. Levent / Torunlar GYO

Torunlar GYO firmasının 5. Levent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
5. Levent

5. Levent, İstanbul’un dönüm noktası olacak

Konut Projeleri Emine Pile 16.07.2015
İnşaat sektörünün 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip şirketlerinden Torunlar GYO, İstanbul’a yeni ve modern bir semt kazandırıyor.
KİPTAŞ ve Torunlar GYO işbirliği ile TEM Alibeyköy kavşağında inşa edilen 5. Levent projesi, eşsiz lokasyonu, yeşil alanları ve ayrıcalıklı yaşam vaadiyle dikkat çekiyor. 

Levent'e, dönüm noktası olacak yeni bir halka ekleyen Torunlar GYO, şehrin merkezinde yaşam deneyimi sunuyor. Yüzde 50'den fazlası yeşil alanlardan oluşan 5. Levent'te nefes alan, özgür, yemyeşil bir hayatın kapıları açılıyor. Muhteşem göl, doğa ve şehir manzarasına sahip olan 5. Levent çevreyle bütünleşen ve doğayla barışık bir yaşam vaat ediyor.

50 farklı konut tipi ile her ihtiyaca uygun daire

1+0'dan 4+1'e kadar 50 farklı konut tipinden meydana gelen proje yaklaşık 4 bin konuttan oluşuyor. Ayrıca projede 145 bin metrekarelik inşaat alanına sahip bir üniversite eğitim alanı, 36 derslikli 2 okul, 2 cami de yer alıyor. 

İstanbul'un en değerli merkezine, dev ulaşım projelerinin kesişim noktasına yer alan 5. Levent'in yatırımcısına büyük ölçüde prim getirmesi bekleniyor. 

5. Levent