3S Firuze Konakları

3S Firuze Konakları ile yatırım ve konforlu yaşam fırsatı

Konut Projeleri 09.03.2017 09:31

Yatay mimari konsepti ve geniş peyzaj alanıyla 3S Firuze Konakları, mahalle kültürünü canlandıracak.

3S Kale Holding'in Avcılar'da inşa ettiği 3S Firuze Konakları, hem yatırım hem de güzel bir yaşam için kaçırılmayacak fırsat sunuyor. inşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar'ın E-5 aksındaki en büyük projesi olan 3S Firuze Konakları'nda 523 adet konut ve 45 mağaza yer alıyor.

3S Kale Holding Genel Müdürü Alp Gürün, bölgenin en özel ve iddialı projelerinden biri olan 3S Firuze Konakları'nın Avcılar'ı bir cazibe merkezi haline getireceğini söyledi.

3S Kale Holding'in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına başladığı 3S Firuze Konakları, 28 bin metrekarelik proje sahası, 523 adet konut ve 45 adet mağazasıyla E-5 aksındaki en büyük proje olma özelliği taşıyor.

Avcılar'da seçkin bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, 1+1'den 4+1ê kadar farklı daire seçenekleri içeriyor. Bölge için yatay mimarisi, ferah ve nefes alan tasarımıyla huzurlu bir yaşam ortamı sunan 3S Firuze Konakları'nda fiyatlar 370 bin liradan başlıyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirim; vadeli ödemede ise yüzde 20 peşin, firma vadesiyle 36 ay ve 0 faiz uygulanıyor. 3S Firuze Konakları'nda yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor.

3S Kale Holding'in referans projesi 

3S Kale Holding Genel Müdürü Alp Gürün, 3S Firuze Konakları'nın tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “3S Kale'nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçireceğimiz 3S Firuze Konakları'nın, Avcılar bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olacağına inanıyoruz. Şirketimiz için de bir referans proje olacak 3S Firuze Konakları, hem yatırım hem de güzel bir yaşam fırsatı sunuyor. İster taşının güle güle oturun, ister güvenli bir geleceğe yatırım yapmanın huzurunu yaşayın!” dedi.

Alp Gürün, “3S Firuze Konakları, herkesi mutlu edecek merkezi ve rahat ulaşım özelliği, yemyeşil bahçeleri, sosyal imkanları, eşsiz manzarası ve özel mimarisiyle hayatınızdaki en önemli karar olmaya aday…” diye konuştu.

Özlenen mahalle kültürü geri geliyor…

3S Firuze Konakları'nda ortak kat bahçeleri Küçükçekmece Gölü'nün muhteşem manzarasını gözler önüne seriyor. 19 bin metrekarelik rekreasyon alanına sahip olan proje, ailenin küçük bireylerine hitap eden ilk adım parkı ve Macera Parkı'nın yanı sıra açık ve kapalı sinema salonu, yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzu, sosyal mekanları, zengin peyzaj alanıyla özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden canlandırıyor. Akıllı  ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam imkanı sunuyor.

Şehrin merkezinde bir yaşam burada…

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. 3S Firuze Konakları'ndan E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edeler için Avcılar İDO iskelesi sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hayalimizi gerçeğe dönüştürmek için…

Avcılar Firuzköy'ün en büyük projesi

  • 28 bin metrekare arsa üzerinde, yatay bir mimariye, geniş peyzaj ve zengin sosyal donatılara sahip proje
  • 3 adet blok üzerinde, 1+1'den 4+1'e kadar farklı büyüklükte 523 daire ve 45 mağaza
  • Balkonlu mimarisi, 3,50 metre brüt kat yüksekliği, yere kadar uzanan pencereleri, geniş salonu, şık mutfak ve oda planlarıyla nefes alan, huzurlu bir yaşam ortamı
  • Küçükçekmece Gölü'nün keyifli manzarası, kısmi deniz manzarası
  • 10 inç ekranlı ve görüntülü kapı interkom altyapısına uygun tasarlanan ev sistemi
  • Profesyonel site yönetimi, temizlik, çevre bakımı ve teknik servis gibi hizmetlerle kontrolünüz altında bir yaşam
  • Meydanlar, buluşma ve paylaşım alanları, çocuk oyun alanları, su öğeleri, üst bahçenin iki yakasını birleştiren yaya köprüsü, seyir terasından oluşan 19 bin metrekarelik rekreasyon alanı
  • 1+1 evler için 1 araçlık; 2+1, 3+1, 4+1 evler için 2 araçlık kapalı otopark imkanı