EgeYakası

365 gün sürecek Ege tatili için ödeme planı açıklandı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.04.2015
EgeYakası, İstanbul Atakent'te Sinpaş GYO markası Eviya Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor.
EgeYakası'nda, sınırlı sayıdaki bahçeli ve teraslı daireler için erken rezervasyon günleri başladı. 

Ege'de bir tatil kasabası havasında yaşama ayrıcalığını İstanbullulara sunan EgeYakası, büyük ilgiyle karşılandı ve projenin yüzde 90'ı kısa sürede satıldı. Yeni satışa sunulan bahçeli ve teraslı daireler de özel ödeme planı ile Ege âşıklarını bekliyor. 

Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça evleri EgeYakası'nda

Santorini Adası'ndan esinlenilerek tasarlanan EgeYakası projesinde, Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça ev tipleri bulunuyor. Camlarda ahşap görünümlü kepenk ve panjurların ve üst katlara doğru mavinin tonlarının kullanıldığı, kış bahçeli, geniş balkonlu apartman daireleri ve cumbalı havuzlu müstakil evleriyle Ege'nin taze havasını İstanbullulara sunuyor. 

Ege'nin mimarisi ve peyzajı EgeYakası'nda 

EgeYakası'nın eşsiz peyzajında iki ayrı su alanı geliştirildi. Saklıköy ve Fenerburnu göletleri,  geniş yürüyüş ve dinlenme alanları sunuyor.  

egeyakası

Ege'deki köy meydanlarından esinle geliştirilen dev çınarların gölgesindeki Çınaraltı Meydanı,  dalından koparılan sebze ve baharatlarla hazırlanacak kahvaltı ve enfes yemekler için Ege Gurme Mutfak Atölyesi, Efes antik kentinden ilham alarak tasarlanan amfi tiyatro da yine EgeYakası'ndaki keyifli yaşamın unsurları arasında yer alıyor.

Ege coğrafyasının sembollerinden zeytin ve sakız ağaçlarının yanı sıra, asmalar, incirler ve meyve bahçeleri ve yine Ege'nin doğal bitki örtüsüne ait kekik, lavanta ve biberiyeler Ege'nin güzel kokularını yaşatacak. 

Egelilerin çok sevdiği bahçe uğraşı da EgeYakası'nda unutulmadı.  Projenin Saklıköy bölümünde, hobi bahçelerinde toprakla uğraşıp kendi domateslerini, biberlerini, patlıcanlarını yetiştirebilme olanağı sunuluyor. 

Ege konseptli sosyal aktivite alanları ve Ege Çarşı

Yüzme havuzu, fitness salonu, spa, sauna ve güneşlenme terasları, barbekü ve açık spor alanları da EgeYakası sakinlerine geniş sosyal yaşam alanları sunuyor. Projenin yanı başındaki Ege Çarşı'da ise cafeler, restoranların yanı sıra günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkânlar yer alıyor.  

egeyakası

Teras ve bahçe katlarında son fırsat

378 konuttan ve oluşan ve içerisinde hiç 1+1 yer almayan projede,  2+1 (99 – 132 m2); 2,5 +1 taş ev (130 m2); 3 + 1, (126 – 175m2) ve 4+1 taş ev ve villa (176 m2) konut seçenekleri yer alıyor. 
Alaçatı'dan Foça'ya, Assos'tan Cunda'ya Ege'nin hep özlenen yaşantısını İstanbul'a taşıyan EgeYakası'nın yeni ödeme seçeneğinde, 4.993 liradan başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor. 

Ege Yakası ödeme planı

Yüzde 8 peşinat 3 ay sonra
Yüzde 8'i 12 ay sonra
Yüzde 8'i 24 ay sonra
Yüzde 50'si 2017 Ekim'de ödeniyor.

Kalan kısım 

30 ay sabit aylık ödemeler şeklinde veriliyor.

EgeYakası