vadi istanbul evlerinin gece görünümü
Haberler / Konut Projeleri / 2 milyar dolarlık projede teslimler tamamlanmak üzere

2 milyar dolarlık projede teslimler tamamlanmak üzere

Konut Projeleri 17.09.2014 14:17

Vadi İstanbul projesinde konutların yer aldığı Teras etabında teslimler tamamlanmak üzere

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Vadistanbul'un ilk etabında teslimler tamamlanmak üzere. Yaşamın başladığı Vadistanbul'un ilk etabında son daireler hemen teslim olarak satışı devam ediyor.

Türk inşaat sektörünün en büyük projeleri arasında yer alan Vadistanbul'un ilk etabında yaşam başladı. %84'ünün sahiplerini bulduğu 1.111 konuttan oluşan ilk etapta, hemen teslim olarak son daireler de satışa sunuldu.

Markalı konut projeleri arasında özel bir yer edinen Vadistanbul'da hemen teslim dairelerin fiyatları KDV dahil 575 bin TL'den başlıyor. 1+1'den 5+1 dublekse kadar değişen daire tipleri 80 – 86 metrekare ile 305 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Kat mülkiyet tapularının da hemen verildiği projede 120 aya kadar %0,86'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

ULUSAL VE ULUSLARARASI YATIRIMCILARIN İLGİ ODAĞI OLDU

Vadistanbul'un dikkatleri üzerine çeken Bulvar etabı, lanse edildiği günden bugüne dek ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı oldu. Kısa sürede uluslararası alanda faaliyet gösteren firmaların yatırımlarını yönlendirdiği bir proje haline gelen Vadistanbul Bulvar, İstanbul'un en hareketli noktalarından biri haline gelecek.

Satışların hızla devam ettiği Vadistanbul Bulvar'da ofislerin metrekaresi 3.400 dolardan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Projenin kalbi konumundaki Bulvar  etabın yüksek donatılı ofis alanları, alışveriş merkezi, cadde mağazaları ve otelleri barındırıyor. Vadistanbul'un üçüncü ve son etabı ise konut ve ofis alanlarından oluşuyor.

Evyap Holding'e ait arsa üzerinde konumlandırılan Vadistanbul, inşa edildiği bölgenin tüm çehresini değiştirecek ve şehre yeni bir yaşam merkezi kazandıracak.

Maslak'ın devamı niteliğinde planlanan ve Ayazağa'da konumlandırılan Vadistanbul, Belgrad ormanlarıyla çevrili eşsiz bir alan içinde inşa ediliyor. Proje özellikleriyle birçok ilke imza atılacak Vadistanbul, 1 milyon 250 bin metrekarelik inşaat alanına sahip.

3 parselden oluşan ve toplamda 424 bin metrekarelik alanda geliştirilen Vadistanbul'da; 3 bin konut, 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi, ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 33 bin metrekare toplam alana sahip  5 yıldızlı otel bulunacak.

İstanbul'un kuzeyindeki Belgrad Ormanı'yla, şehrin merkezi olarak nitelendirilen Maslak'ı birleştiren Vadistanbul, Türkiye'nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile Amerika'nın dünyaca ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlandı.

Proje dahilinde Türkiye'nin ilk özel metrosuna ev sahipliği yapacak Vadistanbul, kendi içinde bir metropol merkezi haline geliyor. Vadi İstanbul'a özel olarak inşa edilecek olan metro, şehrin metro ağına bağlanacak.

Vadi İstanbul ile ilgili müthiş detaylar!