Toya Next / Toya Gayrimenkul

Toya Gayrimenkul firmasının Toya Next projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Toya Next Güneşli, Toya Next fiyatları, Toya Next ödeme planı, Toya Next nerede

Toya Next metrekare birim fiyatı 6 bin 300 TL

Konut Kredileri İlknur Ekelik 23.01.2017
Güneşli'nin en gözde projelerinden biri olan Toya Next, 2 aydır satışlarına devam ediyor. Projede "Art & Smart" konsepti uygulanıyor.
Toya Gayrimenkul projesi olan, daire ve dükkanlardan meydana gelen Toya Next, 19 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. 2019 yılında teslim edilmesi planlanan Toya Next, 488 adet konuttan meydana geliyor. Toya Next projesinde 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1  daire tipleri bulunuyor. Daire büyüklüklerinin 39 metrekare ile 248 metrekare arasında değiştiği Toya Next, 300 milyon TL yatırım değeriyle yükseliyor.

Toya Next özellikleri

Art&Smart konsepti ile tasarlanan Toya Next, zeka ve zarafeti bir araya getiriyor. Eveki yaşam kalitesini yükseltmek için tasarlanan Toya Next; açık otopark, açık yüzme havuzu, araç şarj istasyonu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, restoran, süs havuzu ve yürüyüş parkuru gibi imkanları konut alıcılarına sunuyor. 3 blok şeklinde tasarlanan ve 2 aydır satışta olan Toya Next içerisinde bir de metro çıkışı yapılması planlanıyor.

Toya Next ödeme planı

1.Banka kredili ödeme planında yüzde 25 peşinat teslim zamanında ödenirken yüzde 75'i banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı; 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor.

2.Toya Finans Sistemi ile satış bedelinin yüzde 20'si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15'lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35'i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları tasarlanabiliyor.

Toya Next fiyatları

Güneşli Basın Ekspress yolu üzerinde yer alan Toya Next projesinde metrekare birim fiyatı 6 bin 300 TL. Üst katlarda yer alan ve üç cepheli 3+1 dairelerin metrekare birim fiyatı ise 7 bin 200 TL olarak veriliyor.

Toya Next Güneşli nerede?

Toya Next, TEM Otoyolu'na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu'na 4 km, D-100 Karayolu'na 5 km, Atatürk Havalimanı'na 7 km mesafede konumlandırılıyor. Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu'nun hemen yanı başında yer alan Toya Next, Halkalı – Gebze Marmaray Hattı'na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi'ne de 12 km uzaklığında bulunuyor.

 

Toya Next Güneşli Toya Next fiyatları Toya Next ödeme planı Toya Next nerede