TEB konut kredisi faizi imkanı

TEB konut kredisi faiz oranını yüzde 1,10’a indirdi

Konut Kredileri Emine Pile 03.11.2015
Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi için başlattığı kampanya ile faiz oranını %1,10’a düşürdü.
Türk Ekonomi Bankası (TEB), konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını %1,10'a düşürdüğünü açıkladı. Kampanya kapsamında TEB, konut kredilerini 120 ay vadeye kadar yüzde 1,10'a indirirken, faiz oranıyla konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri oldu.

Yüzde 1,10 oranla konut kredisi faizi imkanı 

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, şunları söyledi: “Kampanya kapsamında tüm müşterilerimize %1,10 oranla konut kredisi faizi imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek”

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi,

3 saat içinde kredi sonucu veriyor

Bununla birlikte TEB müşterilerine evraklarını tamamlar tamamlamaz 3 saat içinde kredisi başvuru sonucunu bildiriyor. Konuyla ilgili olarak Gökhan Mendi, “Kampanya ile sadece faiz oranını düşürmekle kalmıyor, konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerimize kredi talebi sonuçlanma süresiyle ilgili de kolaylık sağlıyoruz. Örneğin, maaşlı çalışan müşterilerimize özel olarak, gerekli evrakları tamamlamaları durumunda 3 saat içinde kredi sonucunu verebiliyoruz” diye konuştu.

TEB konut kredisi faiz oranı TEB konut kredisi faiz oranları konut kredileri