Halkbank konut kredisi faizlerinde indirim yaptı!
Haberler / Konut Kredileri / Halkbank konut kredisi faizlerinde indirim yaptı!

Halkbank konut kredisi faizlerinde indirim yaptı!

Konut Kredileri 24.05.2013 11:44

Halkbank, Canım Evim konut kredisi faiz oranlarında yapılan indirimle müşterilerine uygun koşullu finansal çözümler sunmaya devam ediyor

Halkbank, Canım Evim konut kredisi faiz oranlarında yapılan indirimle müşterilerine uygun koşullu finansal çözümler sunmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında aylık 0,64'ten başlayan indirimli faiz oranları ve 36 aydan başlayan vadelerle kredi kullanma imkanı sunuluyor. Dosya masrafının 1000 TL'ye sabitlendiği kampanya kapsamında 60 aya varan vadelerde aylık 0,65, 120 aya varan vadelerde ise aylık 0,67 faiz oranı uygulanıyor. Bu sayede örneğin 180 ay vadeli 75 bin TL kredi kullanan bireyler ayda sadece 745 TL taksit ile ev sahibi olma fırsatı yakalıyor. Kampanya kapsamında kredi kullanan kişiler bütçelerine uygun ödeme planı oluşturarak, yıllara göre artan/azalan taksitli, ilk yıl faiz ödemeli ya da komisyonsuz balon(ara) ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Bu kampanyayla ev sahibi olmak isteyen müşterilerine özel avantajlar sunduklarını belirten, Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, “Merkez Bankası'nın faiz indirimi, ekonomideki olumlu hareketler ve tüketici güven endeksindeki yükselişler doğrultusundaortaya çıkan olumlu sonuçları konut kredisi kampanyamızda yaptığımız faiz indirimi ile vatandaşlara yansıtan ilk banka olduk. Halkbank olarak piyasalardaki olumlu değişiklikleri anında ürünlerimize yansıtarak müşterilerimiz için avantaj yaratmaya devam edeceğiz” dedi. Kampanyadan yararlanmak isteyen bireysel müşteriler tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor.