Mortgage Uzmanı Garanti

Garanti'den ilk evinize özel fırsatlar!

Konut Kredileri Zeynep Karabağ 28.10.2016
'Mortgage Uzmanı' olarak tanımlanan Garanti Bankası, ilk evini alacaklar için özel fırsatlar sunuyor. Ayrıca ekstra 300 TL bonus hediye ediyor.
İlk evini almak için harekete geçenlere bir destek de Garanti Bankası'ndan geliyor. Mortgage Uzmanı Garanti'den 11 Kasım 2016'ya kadar kredi kullanarak ev sahibi olabilirsiniz. 

Hep önünden geçtiğiniz 'Keşke benim olsa' diye hayaller kurduğunuz o eve özel fırsatlarla krediniz Garanti'de hazır! Mortgage Uzmanı Garanti'nin uygun faiz oranlarıyla uzun süredir hayalini kurduğunuz o evi satın alabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayarak, 60 bin TL üzeri kredi çekerseniz ekstra 300 TL bonus hediye. 

Detaylı bilgi için form doldurabilirsiniz

"İlk Evinize Özel Fırsatlarla Krediniz Garanti'de" kampanyası hakkında bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, konut kredisi kullananların büyük bölümünü ilk evini satın almak isteyenlerin oluşturduğunu ifade ediyor. 11 Kasım 2016 Cuma gününe kadar bir kampanya başlattıklarını belirten Atay, "Kredi kullanacak kişilere avantajlı faiz oranları sunmayı hedefledik." diyor. 

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı hedeflediklerini dile getiren Garanti Mortgage Genel Müdürü Atay, "Önümüzdeki dönemde de, ev sahibi olmak isteyenlere farklı kampanya ve fırsatlar sunacağız" şeklinde konuştu.

Kampanya hakkında ve bonus yüklemesi;

Kazanılan bonus müşterilerin Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi ya da Paracard'larına 20 Aralık 2016 tarihinde yüklenecek.

Bonus yüklemesi yapılabilmesi için kredinin yükleme tarihi itibari ile kapanmamış olması gerekiyor.

Yüklemeler kredi kullanan kişiye ait kartlara yapılacak.

Bonus yüklemelerinin gerçekleşebilmesi için kart sahibi olmayan müşterilerin kredi kartı ya da Paracard başvurusunda bulunmaları gerekiyor.

Ek kart sahibi olunması durumunda , ek karta yükleme yapılabilir.

Bonus kazanılabilmesi için kredi başvurusunun onaylanması ve kullandırımı gerçekleşmiş olması gerekiyor.

300 TL bonus fırsatı 60.000 TL ve üzeri konut kredileri için geçerli.

İlk ev sorgulaması için Banka, müşteri beyanını esas alacak.

Bankamız kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Garanti Garanti bankası mortgage uzmanı garanti