Garanti Mortgage

Garanti Mortgage’dan öğretmenlere özel kampanya!

Konut Kredileri 16.11.2016 15:05

Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel hazırladığı kampanya ile öğretmenlere 300 TL bonus hediye ediyor.

Öğretmenlere avantajlı kredi seçenekleri sunan Garanti Mortgage, 15 Kasım - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında, ev sahibi olmayı düşünen öğretmenlere 300 TL hediye bonus hediye ediyor.

Öğretmenlere özel mortgage kampanyasından yararlanmak isteyenler, Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak ya da www.garantimortgage.com adresine tıklayarak bilgi alıp, başvuruda bulunabiliyor.

EV HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRECEK

Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Garanti Mortgage olarak, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle özel bir kampanyayı hayata geçirdik. Ev sahibi olmak isteyen öğretmenlerimiz ve eşleri, 15 Kasım'dan itibaren, 31 Aralık tarihine kadar bankamıza başvurup avantajlı koşullarla hayalindeki eve sahip olabilme şansını yakalarken, 300 TL hediye bonus da kazanacak. Geleceğimiz olan çocukları emanet ettiğimiz öğretmenlerin, kendi evlerinde geleceğe güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak, sektörün lideri olmayı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.