Vaditepe Bahçeşehir / Kiptaş

Kiptaş firmasının Vaditepe Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vaditepe Bahçeşehir bilgi talep formu!

Vaditepe Bahçeşehir bilgi talep formu!

KİPTAŞ Sinem Öztürk 11.10.2013
4 bin konutluk Vaditepe Bahçeşehir projesi için ön talep toplanıyor

Bahçeşehir'de 2 milyon metrekarelik vadinin hemen yanında yükselen Vaditepe projesi için ön talep süreci bayram boyunca devam edecek. Kurban Bayramı sonrasında düzenlenecek lansmanla satışa çıkacak olan Vaditepe+Bah%c3%a7e%c5%9fehir'>Vaditepe Bahçeşehir projesinde 4 bin konut yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri bulunuyor.

Arsa alanı 384 bin metrekare olan Vaditepe projesi 18 yıllık deneyim sahibi KİPTAŞ imzasıyla yükseliyor. TEM Otoyolu'na 1 kilometre mesafede bulunan Vaditepe projesi Mesa Nurol Evleri'ne komşu konumda inşa ediliyor. 

Dev bir şehir şeklinde tasarlanan Vaditepe+Bah%c3%a7e%c5%9fehir'>Vaditepe Bahçeşehir projesinde geniş sosyal alanlar, kreş, cami, okul, geniş sosyal alanlar ve sağlık birimleri yer alacak. 

Vaditepe+Bah%c3%a7e%c5%9fehir'>Vaditepe Bahçeşehir İletişim Bilgileri;

Web: http://www.vaditepebahcesehir.com/

Sinem Öztürk/Emlaktasondakika.com

Vaditepe Bahçeşehir Vaditepe KİPTAŞ Vaditepe Vaditepe Evleri Bahçeşehir Konut Projeleri KİPTAŞ Bahçeşehir Vadi Tepe Vaditepe Bahçeşehir Ön Talep Vaditepe Ne Zaman Satışa Çıkacak