Vaditepe Gölevleri / Kiptaş - Binres İnşaat

Kiptaş - Binres İnşaat firmasının Vaditepe Gölevleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
vaditepe göl evleri

Kiptaş Vaditepe Göl Evleri satışa çıktı!

KİPTAŞ Uğurcan Tokay 24.03.2015
Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir projeinin son etabı Vaditepe Göl Evleri satışa çıktı. Proje, Binres İnşaat imzası taşıyor.
Kiptaş'ın Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Vaditepe projesinin son etabı Göl Evleri'nde satış başladı. Kesintisiz Bahçeşehir Göleti manzarasına sahip olan projede fiyatlar 199 bin lira seviyelerinden start alıyor. 3. Köprü bağlantı yolunun yanı başında yer alan projenin Gölevleri bölümünde yaşam Eylül 2017'de başlayacak.

Vaditepe'nin dev halkası

18 bin 500 metrekare büyüklükte arsa üzerine inşa edilecek projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 357 konut ve 52 ticari birimden oluşmakta olan dev projede cazip ödeme fırsatlarıyla ev sahibi olmak isteyenlerin önü açılıyor.

Binres imzasıyla yükselecek

Yoğun katılımlı bir toplantıyla tanıtımı gerçekleştirilen ve 1000'in üzerinde kişinin yaşaması beklenen Vaditepe Gölevleri projesi Binres İnşaat imzası taşıyor. Kiptaş Başkanı İsmet Yıldırım'ın da katılımıyla düzenlenen organizasyon önemli açıklamalara sahne oldu.

Kiptaş Vaditepe projesinde teslimlerin yıl sonu itibariyle başlayacağını belirten İsmet Yıldırım ‘İkinci etabımızda yer alan ve memurlara özel olarak sattığımız 1100 konuta 3 bin talep gelmişti. Son etabımız olan Gölevleri'nde de satış başlıyor' ifadelerini kullandı.

Vaditepe'nin ilk etabında son 600 konut

Vaditepe'de son olarak 600 konutun satışına devam edilirken yatırımcılar yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. İçerisinde tüm ihtiyaçlara cevap verecek sosyal donatı alanlarının yer aldığı proje önümüzdeki dönemde bölgeye gelecek ulaşım yatırımlarıyla değerine değer katacak.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

vaditepe göl evleri vaditepe kiptaş son durum kiptaş vaditepe teslim tarihi