mevlüt uysal

KİPTAŞ Silivri 3. Etap'ta ilk başvuruları Mevlüt Uysal aldı

KİPTAŞ 28.03.2018 12:37

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal bugün lansmanı gerçekleştirilen KİPTAŞ Silivri Konutları 3.Etap projesinde ilk başvuruları aldı.

İstanbul sınırları içerisinde hiç evi olmayan vatandaşların uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla ev sahibi olmasını sağlayacak KİPTAŞ Silivri 3. Etap Konutları basına tanıtıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilen basın lansmanında projenin detayları açıklandı.

İLK BAŞVURULARI MEVLÜT UYSAL ALDI

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Konutları'nın basın lansmanı sonrası İBB Başkanı Mevlüt Uysal “Arkadaşlar burada şartları uyan varsa bugün burada müracaat edebilirler” dedi ve Uysal projenin ilk başvurularını aldı. 

173 bin 606 metrekarelik alan üzerinde 1.508 konuttan oluşacak Silivri Konutları 3. Etap'ta deniz manzaralı 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.

Projede 36 ay vade farksız ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 20 peşinat, 120 aya kadar banka kredili taksit imkanı da sağlanıyor.

Orta ve dar gelirli aileler için geliştirilen projede müracaatlar 28 Mart itibariyle alınıyor. Alıcılar, konut taleplerini 28 Mart - 18 Nisan tarihleri arasında ön müracaat sistemiyle yapabilecek. Müracaatın konut adedinden fazla olması halinde müracaat edenler arasında 28 Nisan Cumartesi günü Noter huzurunda yapılacak kura çekilişi ile hak sahibi belirlenecek. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com