kiptaş hadımköy 3. etap projesi

Kiptaş Hadımköy 3. Etap tam gaz devam ediyor!

KİPTAŞ 18.05.2015 11:35

Kiptaş'ın Hadımköy'deki dev projesi 3. Etap'ta inşaat çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kiptaş'ın Hadımköy'de 3. Etap kapsamında hayata geçirdiği dev projede çalışmalar devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın talimatıyla başlayan 10 bin konut hareketinin ilk bölümü olan projede teslim tarihleri de her geçen gün yaklaşıyor.

Özellikle 3. Havalimanı ve 3. Köprü'ye bağlantı yolları sayesinde çok yakın bir konumda bulunan Hadımköy, önümüzdeki dönemde İstanbul'un değerli semtleri arasına girecek. Emlak Konut GYO'nun 20 bin konutluk uydu kenti Bahçekent'e de yakınlığıyla dikkat çeken bölgede Kiptaş ve TOKİ imzalı binlerce konut bulunmakta.

Sanayi bölgesi kapsamında inşaat çalışmalarının devam ettiği Hadımköy'de özel şirketler de yavaş yavaş binlerce konutluk projeleriyle bölgedeki yerini almaya başladı. Hadımköy'de, emlaktasondakika.com olarak yerinde incelediğimiz Hadımköy 3. Etap Evleri'nde inşaat faaliyetleri sürüyor.

82 ve 84 metrekare büyüklüğe sahip olan konutlar geçtiğimiz yıl 96 bin liradan satışa açılmıştı. Kiptaş, evleri yüzde 10, 20, 30, 40, 50 peşinatla satmış kalan bölümün tamamlanma süresini ise 24 ay olarak belirlemişti.

Farklı ödeme seçeneğine göre ise yüzde 10 peşinat verip, 24 ay boyunca 655 lira taksit ödemesi yapılıyor. Konut teslim tarihindeki yüzde 15'lik ara ödemenin ardından kalan bölüm banka kredisiyle kapatılıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com