Trabzon Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde imzalar atıldı!
Haberler / Kentsel Dönüşüm / Trabzon Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde imzalar atıldı!

Trabzon Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde imzalar atıldı!

Kentsel Dönüşüm 09.11.2012 09:08

Trabzon’un en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde anlaşma sağlanan hak sahipleri tarafından ilk imzalar atıldı

 

Trabzon'un en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde anlaşma sağlanan hak sahipleri tarafından ilk imzalar atıldı.

Vatandaşlarla görüşmelerin sürdüğü projede ilk imzalar belediye ile anlaşma sağlanan hak sahipleri Cevher Karslı ve Abdulbaki Melek arasında atıldı.

Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, vatandaşlarla görüşmelere başlanan Çömlekçi'de ilk imzaların atıldığını belirterek, "Bilindiği gibi kentsel dönüşüm yapılacak alanda daha fizibilite çalışmaları tamamlandı, halihazır haritaları çıkartıldı. Gayrimenkul değerleme çalışmaları bitirildi. Alan üzerinde uygulanacak projelerle ilgili çalışmalar sonlandırıldı. TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel ile imzaladığımız nihai olurların ardından da ada ada yapılacak proje de hak sahipleri ile görüşmelere başladık ve ilk imzalar atıldı. Trabzon'a hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

TOKİ Haber