kadıköy kentsel dönüşüm

NND Yapı, Kadıköy'deki dönüşüme hız katıyor

Kentsel dönüşüm Emine Pile 04.05.2016
Kadıköy’deki büyük projelere imza atan NND Yapı, projelerini söz verdiği tarihlerde tamamlayıp teslim ederek, kentsel dönüşüme hız katıyor.
Son yıllarda hayata geçirilen en büyük emlak projesi olan “Kentsel Dönüşüm” ile İstanbul'un pek çok ilçesi daha yaşanılabilir, daha modern ve emlak değeri daha yüksek alanlara dönüştürülüyor. Pek çok deneyimli firma tarafından gerçekleştirilen bu projelerdeki başarı kriteri ise evlerin taahhüt edildiği şekilde ve zamanında teslim edilmesi…

Kentsel dönüşümün yapıldığı marka değeri en yüksek ilçelerden Kadıköy bölgesinde, Suadiye ve Kozyatağı'nda başarılı projelere imza atan NND Yapı, genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştirdiği tüm inşaatları zamanında teslim ederek İstanbul'un geleceğinin şekillenmesine katkı sağlıyor, sektördeki başarısını tescilliyor.

İhtiyaçları konforla buluşturduk

Hayata geçirdikleri tüm projeleri 21. yüzyılın ihtiyaçlarından ve modern insanın gereksinimlerinden yola çıkarak hazırladıklarına dikkat çeken NND Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Yıldırım, “Ele aldığımız her projeyi, ister konut, ister alışveriş merkezi ya da iş merkezi olsun, ihtiyaçları konforla birleştiren bir çizgide inşa ediyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizi söz verdiğimiz tarihlerde teslim etmeyi başardık. Yaşadıkları evleri bize emanet edenlerin konutlarını zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” diyor. Yıldırım, NND Yapı, tarafından tamamlanan tüm projelerde “Fark edilir ayrıntılardan bütüne ulaşan estetik ve mimari anlayışını, sağlamlık ve dayanıklılığı sağlayan mühendislik bilimiyle buluşturduklarını” vurguluyor.

Suadiye ve Kozyatağı'nda NND Yapı İmzası

Tüm projelerinde kalitesi belgelenmiş, uzun ömürlü malzemeler kullanmaya özen gösteren NND Yapı, Suadiye ve Kozyatağı bölgesinde 12.200 m2'lik bir alanda, konut ve işyeri inşaatına devam ediyor. Suadiye'de inşaatı sürdürülen Akdemir Apartmanı'nda, 15 kat ve 14 daire olması planlandı. Kozyatağı'nda yapılan Nihal Apartmanı projesinde ise 8 kat üzerinde 18 daire yer alıyor. NND Yapı'nın Kozyatağı'nda gerçekleştirdiği bir diğer proje olan NANDA Plaza'da ise 9 katta 8 ofis bulunuyor.  Genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle, tüm projeleri söz verdiği tarihte başarıyla gerçekleştiren NND Yapı, elde ettiği güvenle sektördeki güçlü yerini sağlamlaştırıyor.

kadıköy kentsel dönüşüm nnd yapı