gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm fotoğrafı

Kentsel dönüşümün kalbi Gaziosmanpaşa’da atacak

Kentsel dönüşüm Merve N. Güreş 09.07.2015
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçedeki kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili bilinmeyenleri emlaktasondakika’ya anlattı.
İstanbul'da kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı ilçelerden biri olan Gaziosmanpaşa'da büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Emlaktasondakika'ya özel açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, bölgede çalışmaların son hızıyla devam ettiğini söyledi.

Kentsel dönüşüm master planlarının yapıldığını söyleyen Başkan Usta, Gaziosmanpaşa'da büyük bir değişim yaşanacağının altını çizdi. Yıl sonuna kadar teknik çalışmaların ve vatandaşla görüşmelerin bitmesini hedeflediğini belirten Usta, inşaatını başlattıkları bölgelerde kademeli olarak değişimin yaşanacağını kaydetti.

gaziosmanpaşa <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=kentsel+d%c3%b6n%c3%bc%c5%9f%c3%bcm'>kentsel dönüşüm</a> merkezi

'İLÇENİN YÜZDE 80'İ SICAK BAKIYOR'

16 mahallenin 13'ünde dönüşümün yaşandığını söyleyen Başkan Usta, kentsel dönüşüme karşı ilk etapta bir direniş olduğunu ancak şu anda vatandaşın yüzde 80'nin bu konuya sıcak baktığını belirtti.

gaziosmanpaşa <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=kentsel+d%c3%b6n%c3%bc%c5%9f%c3%bcm'>kentsel dönüşüm</a> merkezine müracaat eden vatandaş

TOKİ ile işbirliklerinin devam edeceğini açıklayan Usta, kısa süre içinde yeni bir projeye imza atacaklarını söyledi.

gaziosmanpaşa belediyesi hasan tahsin usta kentsel dönüşüm