2. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi

Kentsel dönüşüm, her yönüyle bu kongrede tartışılıyor!

Kentsel dönüşüm Emine Pile 18.02.2015
‘Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm’ kapsamında ele alınan ve birçok ilde düzenlenen zirveler ile kentsel dönüşümde yeni hedefler belirleniyor.
Deprem riski taşıyan ve buna bağlı olarak niteliksiz konut stoğuna sahip olan ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacağı kentsel dönüşümün, kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak  amacıyla, 25 Şubat'ta Marriott Hotel Şişli'de “Kentsel Dönüşümde Yeni Dönem Yeni Hedefler” başlığı altında “2. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi” yapılıyor.

Kongre Emlaktasondakika.com'dan canlı olarak yayınlanıyor.

Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından organize edilen kongrede; Türkiye'deki tüm şehirlerde ve İstanbul'da kentsel dönüşüm süreci içerisinde yapılması gerekenler, yeni dönemde belediyelere düşen görevler, kentsel dönüşümde karşılaşılan zorluklar ve nasıl aşılacağı ele alınacak. Kentsel dönüşümün ülke ekonomisine getireceği katkılar, kentsel dönüşümün finansal ve ekonomik boyutları, kamuoyundan her kesimi ilgilendiren kongrede tüm bu sorulara yanıtlar bulunacak.

Arsa sahiplerini, kat maliklerini, konut ve gayrimenkul geliştiricilerini, inşaat sektörünü, inşaat malzemeleri sektörünü ve finans sektörünü yakından ilgilendiren kongreye çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İMKON (İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonun) destek sağladığı kongreye ayrıca ve ULI, KENTSEL DÖNÜŞÜM ve ŞEHİRCİLİK DERNEĞİ, İNDER, İMB, KENTSİAD ve TÜRKİYE DEĞERLEME UZMANLARI BİRLİĞİ gibi sektörel dernekler de destek verdi.

Program detayları için tıklayın!

Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm kentsel dönüşüm 2. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi