HATAY KENTSEL DÖNÜŞÜM ZİRVESİ AFİŞ

Kentsel dönüşüm, Hatay'da her yönüyle ele alınıyor

Kentsel dönüşüm Emine Pile 18.05.2016
Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından düzenlenen Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi’nin yeni adresi Hatay olacak.
Deprem riski taşıyan ve ayrıca buna bağlı olarak niteliksiz konut stoğuna sahip olan  ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacağı gözüken kentsel dönüşümün, kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak  amacıyla planlanan “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi” 26 Mayıs da Hatay'da yapılacak.

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin himayesinde ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ve Hatay Sanayici İşadamları Derneği'nin destek sağladığı zirve, Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından yapılacak. 

Hatay Büyükşehir Belediyesi – Hatmek Toplantı Salonunda yapılacak zirvenin platin sponsorluğunu, kentsel dönüşümde hak sahibi olan kişilere kredi kullandırmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile protokol imzalayan ilk banka olduğundan bu yana projeye desteğini sürdüren ve Bakanlık onaylı kredilerde sektör lideri konumunda olan TÜRKİYE İŞ BANKASI' nın yaptığı zirvenin ana sponsoru ise TUREEFF ve PİRİ GAYRİMENKUL DEĞERLEME oldu.

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği tarafından da desteklenen zirve, Hatay ve ilçelerindeki belediyeleri, arsa sahiplerini, kat maliklerini, konut ve gayrimenkul geliştiricilerini, inşaat sektörünü, inşaat malzemeleri sektörünü ve finans sektörünü yakından ilgilendiriyor. 

Her yönüyle kentsel dönüşüm zirvesi Hatay kentsel dönüşüm Hatay Büyükşehir Belediyesi