<

Evim Kadıköy / Anka Yapı

Anka Yapı firmasının Evim Kadıköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
fikirtepe suriyeli vatandaşlar

Fikirtepe’de her gün yeni bir problem çıkıyor!

Kentsel dönüşüm Uğurcan Tokay 23.04.2015
Fikirtepe'de yıkımını bekleyen binalar, madde bağımlılarının yeni merkezi haline geldi.
Bölgenin son durumunu öğrenmek için gittiğimiz Fikirtepe bölgesinde üzücü bir gerçekle karşılaştık. Madde bağımlıları, yurtdışından gelen evsiz vatandaşlar yıkılmayı bekleyen evlerde yaşıyor. Bölge halkı, hava karardığı andan itibaren Fikirtepe'nin Teksas'a döndüğünü ve korkudan kimsenin dışarıya çıkamadığını söylüyor.

fikirtepe suriye uyruklu vatandaşlar

Art niyetli insanların gece saatlerinde bölge halkının önünü kesip para istediğini belirten FİDEM Başkanı Ercüment Oruç, Fikirtepe'nin son durumuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=fikirtepe+kentsel+d%c3%b6n%c3%bc%c5%9f%c3%bcm'>fikirtepe kentsel dönüşüm</a> suriyeliler

Bölgede bakanlık ve firmalar açısından imzalar bittikten sonra herhangi bir problem olmadığını belirten Oruç ‘Herkesin bir dairesi olsa belki hiçbir problem olmayacak. Burada kirayla geçinen insanlar vardı. Yıkımlar olunca ortada kiracı kalmadı. Yurtdışından gelen insanlar, madde bağımlıları burada bir araya geliyor. Bölgede sosyal açıdan ciddi bir sıkıntı var. Burada her akşam yangın çıkıyor, son zamanlarda bölgeye gelen itfaiye, ambulans sayısında ciddi bir artış var' dedi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

fikirtepe kentsel dönüşüm fikirtepe kentsel önüşüm son durum