Esenler Emlak Konutları / Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş.

Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş. firmasının Esenler Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
6 Yılda Esenler Çok Değişti

Esenler’in değişim hikayesi 2 Nisan’da anlatılacak!

Kentsel dönüşüm Emine Pile 31.03.2015
Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “6 Yılda Esenler Çok Değişti” sloganıyla bir toplantı gerçekleştiriyor.
Kentsel dönüşüm çalışmalarına hız verilen Esenler'de yatırım ve hizmetlerin yanı sıra ilçeye kazandırılması planlanan projeler 2 Nisan 2015 Perşembe günü anlatılacak. 

Kentsel dönüşümden kamu binalarına, kültür sanat faaliyetlerinden sağlık hizmetlerine, sosyal projelerden spor tesislerine kadar hayatın her alanındaki yatırım ve hizmetlerle huzur ve umut şehri haline gelen Esenler'in son 6 yıldaki büyük dönüşüm ve değişimi, büyük bir toplantı ile kamuoyuna sunulacak. İlçenin çehresini değiştiren Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, göreve gelişinin yıldönümünde hem 6 yıllık yatırım ve hizmetlerini anlatacak hem de ileriye dönük projelerini açıklayacak. 

Esenler'deki dönüşüm ve değişimin görsel olarak da sunulacağı gecede, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu 40 yılda yapılabilecek hizmetleri 6 yıla nasıl sığdırdıklarının öyküsünü davetlilerle paylaşacak. Toplantıya AB Bakanı ve Başmüzakareci Volkan Bozkır da katılarak bir konuşma yapacak. 

Toplantıya AB Bakanı ve Başmüzakareci Volkan Bozkır'ın da katılacağı toplantı Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde 2 Nisan 2015 Perşembe günü saat 19.00'da gerçekleştirilecek.  

Ayrıca toplantı öncesinde Esenler'in dönüşüm ve değişimini gösteren bir fotoğraf sergisi de açılacak. 

Esenler kentsel dönüşüm 6 Yılda Esenler Çok Değişti