Esenler Emlak Konutları / Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş.

Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş. firmasının Esenler Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Cevizli Bahçe kentsel dönüşüm projesi

Cevizli Bahçe projesinde kuralar çekildi

Kentsel dönüşüm Zeynep Karabağ 27.01.2015
Esenler'in Nene Hatun Mahallesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Cevizli Bahçe projesinde kuralar çekildi.
Emlak Konut GYO ile Esenler Belediyesi ortaklığında yapılan Esenler Emlak Konutları ardından şimdi bir projede daha güzel adımlar atılıyor. 

Kura çekimi yapıldı

Cevizli Bahçe kentsel dönüşüm projesi kapsamında kura çekimi gerçekleşti. ESİNDER Yapı tarafından hayata geçirilen projenin ilk etabında 90 hak sahibi bulunuyor.

cevizlibahçe projesi

Esenler'in Nene Hatun Mahallesi'nde hayata geçirilen Cevizli Bahçe'de hak sahipleri kendi çektikleri kuralar ile dairelerini belirledi. ESİNDER Yapı'nın Esenler Dörtyol'daki Merkez Binası'nda gerçekleştirilen kura çekimine; ESİNDER Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, Başkan Yardımcısı Dursun Aksoy ve hak sahipleri katıldı.

esinder

Türkiye'ye yeni model

Hak sahiplerine hiçbir bedel almadan, daire vereceklerini belirten ESİNDER Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, " Cevizli Bahçe 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun'un çıkmasının ardından, Türkiye'de özel teşebbüs eliyle hayata geçirilen ilk kentsel dönüşüm projesi. Bunun yanında hak sahiplerine tanıdığımız ayrıcalıklarla, Türkiye'ye yeni model olacak bir projeyi hayata geçirdik. Hak sahiplerimiz için hayırlı olsun" dedi.

esinder

Kuralar, Bakırköy 47. Noteri İhsan Özsoy, Baş Katibesi Filiz Keskin ve Avukat Mustafa Güler gözetiminde çekildi. 

Cevizli Bahçe İletişim Bilgileri;

Web: http://www.esenlercevizlibahce.com/
Telefon: (0212) 508 27 27 

Cevizli Bahçe esenler kentsel dönüşüm esinder yapı