Adlon Residence Bodrum’da 159 bin liraya!
Haberler / Kampanyalı Konutlar / Adlon Residence Bodrum’da 159 bin liraya!

Adlon Residence Bodrum’da 159 bin liraya!

Kampanyalı Konutlar 24.05.2012 09:27

BB Group Homes tarafından Bodrum'da inşa edilen Adlon Residence'da ilk etap teslimleri Haziran 2012'de yapılacak. Projede fiyatlar 159 bin liradan başlıyor

BB GroupHomes, Bodrum Tuzla Koyu'nun muhteşem manzarasına ve geniş bahçelere sahip Adlon Residence projesi için inanılmaz bir kampanya başlatıyor. İlk etabı Haziran 2012'de teslim edilecek projeden, banka kredisi kullanıp daire satın alanlar, 2012'de dilediğince tatilini yapıp, ödemeye 2013'te başlayabilecek.Milas-Bodrum Havaalanı'na 10 km mesafedeki merkezi lokasyonu ile fark oluşturan AdlonResidence'ta konutlar 159 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Konforlu bir evin yanısıra standartları yüksek bir tatilden beklenen tüm sosyal tesis ve hizmetleri bünyesinde barındıran AdlonResidence, 57 ve 132 metrekare aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 17 ikiz blokta 204 daire ve 15 müstakil konuttan oluşuyor. Projenin sosyal alanları içinde;golf sahası, fitness, aerobik, basketbol, voleybol ve tenis sahaları yer alıyor. Projenin çocuk havuzu, yarı olimpik açık havuzu, kapalı havuzu ve ayrıca her bloğun önünde özel havuzu bulunuyor.AdlonResidence, uzun güzel sahilinde veprojeye özel iskeledesadece Adlon sakinlerine özel olanaklarla eğlenceli vakit geçirmefırsatı sunuyor.AdlonResidenceMini Kulüp'ün eğitimli ekibi ise çocuk parkı, oyun odası ve çocuk havuzu ile çocuklara doyasıya eğlenmenin keyfini yaşatıyor.

Özenle tasarlananAdlonResidence SPA Merkezi'nde; buhar odasından saunaya, masajlardan canlandırıcı yüz tedavilerine kadar çok çeşitli hizmetler bir arada sunuluyor. SPA Merkezi'nin içinde ayrıca ısıtmalı kapalı yüzme havuzu yer alıyor.

BB GroupHomes Genel Müdürü Bülent Baylav,“Bodrum'un en güzel mevkilerinden birinde yer alan,doğal taş ve ahşap uyumunun modern bir tasarım ve mükemmel bir mimari tarzla yansıtıldığıprojemizde, daire sahibi olacaklara doğayla içe içe ve huzur dolu bir yaşam vaat ediyoruz.” diyor.Baylav, residence hizmeti sunarken konut sahiplerini rahat ettirecek ve olabilecek her türlü ihtiyacı en ince ayrıntısına kadar göz önünde bulundurduklarını da sözlerine ekliyor.

Kişiye öze lconcierge hizmetleri

AdlonResidence, concierge hizmetleri ile konut sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarında kişisel asistanlık hizmeti veriliyor. Concierge hizmetleri ile havaalanında karşılanma, shuttle, günlük kişisel alışveriş, kuru temizleme, bagaj taşıma, yol durumu, adres bilgisi, sinema seansları, restoran rezervasyonu, golf organizasyonu, gezi ve tur önerileri ve rezervasyonu, veteriner danışmanlığı ve özel şoför hizmeti gibi her konuda hizmet veriyor.

AdlonResidence'a 444 25 94 numaralı telefondan ya da www.adlonresidence.cominternet adresinden ulaşmak mümkün.