Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda icradan satılık işhanı!

İhale Ayşe Özlem Kuruca 25.04.2015
Bakırköy 18. İcra Dairesi, Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi’nde yer alan 1.592 metrekare yüz ölçüme sahip işhanını satışa sunuyor.
ESD - Doğusunda Fatih, kuzeydoğuda Eyüp, kuzeyinde Bayrampaşa, batısında Güngören, Bakırköy, kuzeybatısında Esenler, güneyinde ise Marmara Denizi'yle çevrili olan Zeytinburnu, yatırım için en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor.

Yakın zamana kadar çarpık yapılaşmanın yoğun olduğu bölgelerden biri olmasına rağmen, çok kısa bir süre içinde dönüşümle farklı bir çehre kazanan Zeytinburnu, boşalan fabrika arazileri üzerine konumlandırılan konut, ofis ve alışveriş merkezi projeleriyle tekrar gündeme gelmeye başladı.

İcradan satılık işhanı

İstanbul'un yatırım için en değerli bölgelerinden biri olan Zeytinburnu'nda satışa çıkarılan Merkezefendi Mahallesi 2937 ada ve 6 parsele kayıtlı olan bahçeli kargir işhanının tahmini fiyatı 12 milyon 390 bin 950 lira olarak kayıtlara geçti.

Söz konusu taşınmazın ihalesi 30 Haziran 2015 günü saat 15:25 ile 15:35 arası Bakırköy Adalet Sarayı'nda açık artırma yöntemiyle gerçekleştirilecek. Alıcı çıkmaması durumunda ikinci satış 30 Temmuz 2015 günü aynı yer ve saatte tekrarlanacak.

İhalenin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz!

 

Zeytinburnu satılık işhanı Zeytinburnu icradan satılık gayrimenkul Zeytinburnu işhanı ihalesi