tuzla köşkbayırı satılık arsa

Tuzla’da deniz kenarındaki arsa 21 milyondan satışta!

İhale Uğurcan Tokay 15.05.2015
Son dönemde İstanbul'un yükselen yıldızları arasına giren Tuzla'da Köşkbayırı bölgesinde çok değerli arsa satışa çıktı.
Son dönemde İstanbul'un hızla gelişen bölgeleri arasında yerini alan Tuzla'da önemli bir arsa satılıyor. Denize sıfır konumdaki arsa, Köşkbayırı bölgesinde yer almakta. Yanı başında Dodo Balık Restoran'ın yer aldığı taşınmaz, toplamda 6 bin metrekare büyüklüğe sahip.

Rekor fiyat

Tahmini bedeli 21 milyon lira olarak belirlenen arsanın yeni sahibi kim olacak belli değil ama taşınmazın konumu itibariyle büyük bir şansa sahip olacağı kesin. Postane Mahallesi sınırlarında bulunan arsanın çevresinde yazlık ve kışlık olarak kullanılabilen villalar bulunuyor.

Farklı parselde deniz hakkı var

Deniz Harp Okulu'na 1 kilometre, Rauf Orbay Caddesi'ne 600 metre mesafede bulunan arsa üzerinde konut yapmak mümkün. Çünkü taşınmaz, park ve konut alanı imarına sahip.KDV'si yüzde 18 olan arsanın bir diğer avantajı ise 2032 parsel aleyhine denize girme hakkının bulunması. Ancak 2032 parsel üzerinde tenis kortları, basketbol sahası ve İstanbul Mercan Yuvası Spor Çevre Koruma Tesisi yer almakta.

İhale 5 Haziran'da

Denize sıfır olan arsanın ihalesinde ilk oturum 5 Haziran 2015 günü saat 15.00 ile 15.10 arasında Anadolu Adalet Sarayı Mezat Salonu'nda gerçekleştirilecek. Alıcı çıkmaması durumunda ikinci satış 30 Haziran 2015 günü aynı yer ve saatte yapılacak.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

tuzla köşkbayırı satılık arsa tuzla satılık arsa fiyatları