The Suu Butik Hotels

The Suu Butik Hotels tekrar satışta!

İhale Zeynep Karabağ 14.10.2016
ICBC Turkey Bank, alacaklarından dolayı edinmek zorunda kaldığı 40 adet taşınmazı ayrı ayrı kapalı zarf usulü satışa sundu.
ICBC Turkey Bank, alacaklarından dolayı edinmek zorunda kaldığı 40 adet taşınmazı ayrı ayrı kapalı zarf usulü satışa sundu. 

ICBC Turkey Bank'ın satışa açtığı taşınmazlar tarla, dükkan, konut, büro veya arsa niteliği taşıyor. Muğla, Adana, İzmir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, İzmir, Ankara, Kayseri, Mersin, Rize, Ankara, Samsun, Trabzon, Antalya ve Konya'da yer alan toplam 40 taşınmaz için tekliflerin 21 Ekim 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar ICBC Turkey Bank Genel Müdürlüğü'ne gönderilmesi gerekiyor. 

Muğla İli, Bodrum İlçesi, Türkbükü Mahallesi, İzbirlik Mevkii 3 pafta, 1657 parselde kayıtlı 4 bin 967 metrekare tarla, 1658 parselde 4 bin 970 metrekare tarla, 1659 parselde kayıtlı 4 bin 970 metrekare tarla ve 1660 parselde kayıtlı 4 bin 978 metrekare tarla tek seferde bütün olarak birlikte satılacak. 

The Suu Butik Hotels, kimseye 'Ev'i sahipliği yapmıyor

Daha önce Ev Türkbükü Otel adı altında işletilen, daha sonra The Suu Butik Hotels larak işletilen tesiste birbirine bitişik her parselde 2 blok yer alıyor. 4 adet parselde toplam 8 blok mevcut. Her bir bloğun kendi kullanımına ait yaklaşık 35 metrekare havuzu ve havuz etrafında güneşlenme terasları bulunuyor. Her bloğun açık deniz manzarası var. Binalar uzun bir süredir kullanılmıyor. 1657, 1658 nolu parseller üzerinde yer alan 4 adet blok, 5 katlı olup 3 adet bodrum kat, zemin ve üst kattan müteşekkil durumda. 1651 nolu parseldeki bloklardan biri 5 katlı diğeri 4 katlı. 1660 nolu parselde yer alan 2 blok da 4 katlı. 

Defne Samyeli'nin eski eşi ünlü mimar Eren Talu'nun mimarlığını da üstlendiği Bodrum Türkbükü'ndeki Ev Türkbükü Oteli, daha sonra ünü dünyaya yayılmış otel The Suu, tarafından devralınmıştı. Daha önce  Bodrum 2. İcra Dairesi tarafından da satışa açılan otel, şimdi ise ICBC Turkey Bank tarafından satışa çıktı. 

ICBC Turkey Bank türkbükü bodrum The Suu Butik Hotels