unkapanındaki ssk binaları

SGK’nın Unkapanı’ndaki binaları satışa çıktı!

İhale Uğurcan Tokay 11.08.2015
Unkapanı'nda İMÇ Çarşısı'nın karşısında yer alan SGK'ye ait binalar 100 milyon 800 bin lira bedelle satışa çıktı.
Sosyal Güvenlik Kurumu'nun Fatih Unkapanı bölgesinde yer alan gayrimenkulleri satışa çıktı. İMÇ Çarşısı'nın hemen karşısında yer alan binaların tahmini bedeli 100 milyon 800 bin lira olarak belirlendi.

Geçici teminatı 6 milyon 100 bin lira olan yapılar, Atatürk Bulvarı üzerinde yer almakta. Bozdoğan Su Kemeri'nin yanı başında yer alan taşınmazlar, İtfaiye Caddesi'nin girişine kadar uzanıyor. 3 bin 360 metrekare büyüklüğe sahip arsa, uzun cephesiyle de dikkat çekiyor.

sgk binaları

Kırk Çeşme Mahallesi sınırlarında kalan gayrimenkuller, Karikatür ve Mizah Müzesi'ne de yürüme mesafesinde yer almakta. Fatih Anıt Parkı'nın bitişiği konumundaki arsanın ihalesi 25 Ağustos 2015 günü saat 11.00'de yapılacak.

Yeni stadyumun yanındaki arsa da satışta

SGK'ye ait satışa çıkan bir diğer gayrimenkul ise Vefa'da bulunan Mimar Sinan Spor Tesisleri'nin yanındaki arsa. 5 bin 298 metrekare büyüklüğe sahip arsa Adnan Menderes Bulvarı'na yakınlığıyla dikkat çekiyor. Tahmini bedeli 29 milyon 350 bin lira olarak belirlenen arsanın ihalesi 25 Ağustos 2015 günü saat 14.00'te yapılacak.

İhalenin ayrıntıları için tıklayın!

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

sgk gayrimenkulleri unkapanı sgk satılık sgk ihaleleri