adana satılık arsa

Seyhan İlçe Belediye Başkanlığından 2 adet satılık arsa!

İhale Elife Şahin 03.08.2018
Seyhan İlçe Belediye Başkanlığına ait, Arslandamı ve İkibinevler mahallelerinde yer alan 2 adet arsa toplam 148 bin 530 liraya satışa çıkıyor.
Seyhan İlçe Belediye Başkanlığı tarafından, Adana ili, Seyhan ilçesi, Arslandamı (Yeşiloba) ve İkibinevler mahallelerinde bulunan, 3 bin 557 metrekare ve bin 408 metrekare alana sahip arsalar ihale ediliyor. İmar durumu belediye hizmet alanı ve yoğunluklu yapı nizamı (konut) olarak belirtilen taşınmazlar için sırasıyla 2 milyon 135 bin lira ve 2 milyon 816 bin lira satış bedeli, 64 bin 50 lira ve 84 bin 480 lira geçici teminat talep ediliyor. 

Kapalı teklif usulü ile yapılacak olan ihale, 15 Ağustos 2018 Çarşamba günü, saat 15:00'da Seyhan İlçe Belediyesi'nde gerçekleşecek.

Ayrıntılar için tıklayınız!

seyhan ilçe belediyesi satılık arsa seyhan ilçe belediyesi arsa fiyatları seyhan ilçe belediyesi arsa fiyatları ne kadar adana arsaların metrekare alanları seyhan ilçe belediyesi ihaleleri adana arsa fiyatları adana arsa fiyatları ne kadar adana arslandamı mahallesi adana ikibinevler mahallesi arslandamı satılık arsa ikibinevler satılık arsa satılık arsa fiyatları seyhan ilçe belediyesi seyhan ilçe belediye başkanlığı