Mardan Palace

Mardan Palace icradan satışa çıktı

İhale Zeynep Karabağ 27.03.2015
Antalya'da 1.4 milyar dolar harcanarak hayata geçirilen Mardan Palace belediyeye olan borçları yüzünden Antalya 4. İcra Dairesi’nden satışa çıkarıldı.
2009 yılında açılan oteli Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov yaptırmıştı. Dünyanın dört bir yanından yıldızlar otelin açılışına gelmişti.

Antalya'nın Kundu sahilinde, Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından yaptırılan Mardan Otel, 2009'da Monica Belluci, Paris Hilton, Mariah Carey, Seal, Richard Gere, Sharon Stone ve Tom Jones gibi Hollywood yıldızlarının yanı sıra, dünyanın en ünlü foto model, manken, sinema sanatçısı ve şarkıcılarının da katıldığı görkemli bir açılış töreniyle Antalya'nın en lüks oteli olarak kendini konumlandırmıştı.

1 milyar 400 milyon dolar maliyetle hayata geçirilen Otel, İstanbul Boğazı şeklinde tasarlandı.

3 HAZİRANDA İHALEYE ÇIKACAK

İcralik.com Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Can Emrah Özoral, Mardan Palace Otel'in icra detaylarını açıkladı. Özoral, ''Bugün elimize ulaşan bir şartnameyi incelediğimizde Mardan Palace Otel'in şartnameye konu olan otel olduğunu fark ettik. Antalya 4. İcra Müdürlüğü'nden 3 Haziran'da 2014/3209 dosya numarasıyla ihaleye çıkacak'' dedi. Otelin ihalesinde başlangıç bedeli 325 milyon TL olacak.

mardan palace
Mardan Palace'ın 23 Mayıs 2009 yılındaki açılışına Paris Hilton, Monica Belluci, Sharon Stone, Mariah Carey gibi dünyaca ünlü yıldızlar katılmıştı.

mardan palace otel

Mardan Palace