Üsküdar Bulgurlu satılık arsa

Küçükçamlıca’da 2 dönüm arsa 6 milyon 500 bin lira!

İhale Hüseyin Belibağlı 20.12.2014
Milli Emlak Genel Müdürlüğü sırtını Küçükçamlıca Tepesi’ne dayayan ve Libadiye Caddesi’ne cephesi olan 2 dönümlük bir arsayı satışa çıkardı.
Üsküdar Bulgurlu Mahallesi sınırları içinde yer alan 2 bin metrekarelik arsa Hazine'ye ait bulunuyor. İmar planlarında konut alanı olarak işaretlenen arsanın fiyatı 6 milyon 500 bin lira, geçici teminatı 1 milyon 300 bin lira olarak kayıtlarda yerini aldı. İhalesi 24 Aralık 2014 tarihinde saat 13.30'da gerçekleştirilecek.

Libadiye Caddesi'nin nezih bir noktasında yer alan arsa toplu ulaşım imkanlarına sahip bulunuyor. Parselin önünden dolmuş ve minibüsler geçerken arsa, inşaatı devam eden Üsküdar Çekmeköy metro hattının Bulgurlu durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Aktif İriyıl Peugeot ile aynı sırada yer alan arsa 100—200 metre mesafede yer alıyor. Avizecilerin yoğun olarak bulunduğu caddenin devamında Emaar'ın gerçekleştirdiği Square projesine ve E-5'e ulaşılıyor. Arsa ayrıca İstanbul'un kentsel dönüşüm dendiğinde ilk akla gelen Fikirtepe'de arsaya birkaç kilometre mesafede yer alıyor.

Milli Emlak Genel Müdürlüğü Küçükçamlıca Tepesi Libadiye Caddesi Milli Emlak Satılık Arsa Üsküdar Bulgurlu satılık arsa