Melahat Şefizade Ortaokulu ve Perihan Aktürk Anaokulu

Kadıköy Melahat Şefizade Ortaokulu yenileniyor

İhale Hatice İlvan 16.03.2017
Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB), Kadıköy'de yer alan okulun yenilenme bilgilerini açıkladı.
İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında İstanbul'un Kadıköy İlçesi'nde yer alan Melahat Şefizade Ortaokulu ve Perihan Aktürk Anaokulu yeniden yapılacak. Okulun ihalesi adına çıkarılmış inşaat yapım sözleşmesi bilgileri açıklandı.

Teklif sahibinin mevcut nakit kredi olanaklarının minimum miktarının 4 milyon TL olması gerekiyor.

Ortak Girişim olarak başvurulması halinde bir ortak girişimin yeterli görülebilmesi için, ortaklardan her birinin maddelerdeki asgari kriterlerin en az yüzde 25'ini, Sorumlu ortağın (Pilot Ortak) ise bu kriterlerin en az yüzde 50'sini karşılaması gerekmektedir. Ancak Ortakların toplamda mutlaka yüzde100 değerine ulaşması gerekiyor.

Teklifler, teklif açılış tarihinden itibaren 90 takvim günü süreyle geçerli olacak ve teklif para birimi cinsinden veya konvertibl başka bir para birimi cinsinden ihale paketi için 400 bin veya eşdeğeri bir geçici teminatla birlikte aşağıda verilen adrese 15 Mayıs 2017 günü saat 14:00'e kadar teslim edilmelidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Melahat Şefizade Ortaokulu Perihan Aktürk Anaokulu İPKB