emlak konut gyo ataşehir merkez binası

Emlak Konut GYO kendi binasını satıyor!

İhale Uğurcan Tokay 06.02.2016
Yeni binasına kısa süre içerisinde taşınacak olan Emlak Konut, Çitlenbik Caddesi'ndeki merkez binasını 27 milyon liradan satacak.
Gayrimenkul sektörününü lokomotif firması Emlak Konut GYO, bugüne kadar kullandığı binasını satışa çıkardı. Tahmini bedeli 27 milyon lira olarak belirlenen bina 2 bodrum+zemin+10 kattan meydana gelmekte.

Bugüne kadar birçok ihalenin düzenlendiği, önemli kararların alındığı bina firmanın yeni merkezine taşınmasından sonra boşa çıkacak. Emlak Konut GYO, hemen alım yapılsa dahi binayı Haziran 2016'da teslim edecek.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=emlak+konut+gyo+merkez+binas%c4%b1'>emlak konut gyo merkez binası</a>

Emlak Konut GYO'nun 27 milyon liradan satışa açtığı merkez binası...

Peşin ödemelere, ihale sonucu üzerinden yüzde 5 oranında indirim uygulanacak. Diğer bir ödeme seçeneğinde ise yüzde 25 peşinat verip kalan bölüm 12 ayda, yüzde 30 peşinat verip kalan bölüm 24 ayda ve yüzde 40 peşinat verip kalan tutar 36 ayda kapatılacak.

3 bin 187 metrekarelik brüt alana sahip yapı, net olarak 2 bin 784 metrekare büyüklüğe sahip. 585 metrekare brüt büyüklükte eklenti alanı bulunan bina, konumuyla da öne çıkıyor.

Satış detayları için tıklayın!

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com 

emlak konut gyo merkez binası emlak konut gyo merkez bina satış emlak konut gyo yeni bina