Çekmeköy Ömerli

Çekmeköy Ömerli'de arsa yatırımı yapacaklar!

İhale Ayşe Özlem Kuruca 17.04.2015
Çekmeköy Belediye Başkanlığı, Ömerli'de 6 bin 839 metrekare yüz ölçüme sahip arsayı satışa çıkardı.
ESD - Taşı toprağı altın İstanbul'un her metrekaresi çok değerli olduğu için bu mükemmel şehir içinde yapılacak her yatırım da oldukça değerli...

Her geçen gün değerine değer katan İstanbul'da hayata geçirilmekte olan ve önümüzdeki yıllarda da mega projelerin karşımıza çıkacağı bölgeler yatırım açısından daha da değerli konumda olacak.

Villalara komşu satılık arsa

Çekmeköy Ömerli'de yatırım için değerli olan bölgeler arasında yer alıyor. Villalar bölgesine komşu konumda bir arsa Çekmeköy Belediyesi tarafından satışa sunulmakta...

İşte Çekmeköy Ömerli Mahallesi'nde satışa sunulan 119 ada 8 parsele kayıtlı arsanın tahmini bedeli 5 milyon 129 bin 865 lira, geçici teminat bedeli ise 153 bin 895 lira olarak açıklandı. Söz konusu arsanın satışa sunulacağı ihale 7 Mayıs 2015 günü saat 14:00'te Çekmeköy Belediyesi'nde kapalı teklif yöntemiyle gerçekleştirilecek.

İhalenin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz!

Ömerli bölgesi nerede?

Ömerli, Çekmeköy ilçe sınırları içerisinde, Şile ve Sancaktepe ilçelerine yakın konumda olan bir mahalle olarak karşımıza çıkıyor. Çekmeköy bölgesi, Şile Otoyolu ile ikiye ayrılmış olup, Ömerli köyü sınırlarında ve otoyolun kuzeyinde daha çok villanın olduğu bölgedir. 

Ömerli'ye erişim Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası'nın güney ve batı kısımlarından Şile Otoyolu ile gerçekleşirken, Anadolu Yakası'nın doğusundan TEM Otoyolu bağlantılı Anadolu Caddesi ile de sağlanılabiliyor.

Üsküdar Ümraniye Çekmeköy Sancaktepe metrosu açılıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarına hızla devam ettiği Üsküdar Ümraniye Çekmeköy Sancaktepe metrosunun bu yıl açılmasıyla; bölgeye erişimin, daha kolay hale gelmesi bekleniyor.

Doğa sporlarına uygun bir bölge...

Doğanın ön plana çıktığı bir bölge olan Ömerli, hem yaşam hem de aktivite anlamında doğayla iç içe bir konumda bulunuyor.

Doğa konsepti ile bütünleşen binicilik kulüpleri,  ATV parkurları, paintball ve trekking alanları, açık hava restaurantları ile doğayla başbaşa kalıp, dinlenilebilecek bölgeler arasında yer alır.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Çekmeköy satılık arsa Ömerli satılık arsa Çekmeköy arsa yatırımı Ömerli arsa yatırımı