meydan dükkanları

Başakşehir Meydan Dükkanları'na büyük ilgi!

İhale Uğurcan Tokay 16.03.2015
Başakşehir'de inşa edilen Meydan Dükkanları'nın ihalesi yapıldı. Yatırımcılar, dükkanlar için kıyasıya yarıştı.
Park Mavera projesinin de ticari birimleri olan ve 360 bin metrekarelik yanı başında yer alan Meydan Dükkanları'nın ihalesi yapıldı. Yüzlerce katılımcının dükkan almak için sıraya girdiği projede birçok bağımsız bölüm yeni sahipleriyle tanıştı.

başakşehir <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=meydan+d%c3%bckkanlar%c4%b1+ihalesi'>meydan dükkanları ihalesi</a>

Başakşehir bölgesi başta olmak üzere tüm İstanbul'un çehresini değiştirecek meydan projesiyle birlikte alırken kazandıran dükkanlar tüm ihtiyaca cevap verecek konseptte olacak.

İhale sürecinde 1937 metrekare toplam kullanım alanına sahip dükkan tahmini bedeli 6 milyon 580 bin liradan satışa çıktı, açık artırma sonucunda 8 milyon 880 bin liraya alıcı buldu. Yine 2 bin 113 metrekare toplam kullanım alanına sahip dükan 6 milyon 870 bin lira tahmini bedelle satışa açıldı. Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği birim 8 milyon 570 bin liraya alıcı buldu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=meydan+d%c3%bckkanlar%c4%b1+ihalesi'>meydan dükkanları ihalesi</a> başakşehir

466 metrekare kullanım alanlı dükkanın ihale başlangıç fiyatı 1 milyon 650 bin lira olarak açıklandı. Meydan tarafında olduğu belirtilen ticari birim 2 milyon 650 bin liraya satıldı. İhale sürecinde dikkat çeken diğer bir satış ise 162 metrekare kullanım alanlı dükkan oldu. İhale muhammen bedeli 1 milyon 440 bin liraydı. Katılımcıların büyük bir yarışa girdiği dükkan son olarak 3 milyon 400 bin liraya satıldı.

Farklı bir blokta bulunan 96 metrekare kullanım alanlı dükkanın tahmini bedeli 1 milyon 640 bin liradan başladı. Ancak büyük bir yarışa sahne olan açık artırma sonunda ticari alan 3 milyon 120 bin liraya yeni sahibinin oldu.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

meydan dükkanları ihalesi meydan dükkanları fiyatları