II. Etap 29 işyeri

Bakanlık desteğiyle bu ile 29 işyeri yapılacak!

İhale Emine Pile 12.03.2015
Rize-Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, Rize’de yapılacak olan işyerleri için ihale düzenleyeceğini açıkladı.
Rize'de Modern Küçük Sanayi Sitesi'nde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın kredi desteği ile Yapı Kooperatifi Başkanlığı'nın sorumluluğu altında yapılacak olan II. Etap 29 işyeri yapımı için ihale başlıyor. Söz konusu yapım işine sözleşmenin noterce tescil edildiği günden itibaren en geç 5 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak olup işyeri yapım işi 30 Kasım 2016 tarihine kadar tamamlanacak.

İHALESİ 31 MART'TA...  

Keşif bedeli 15 milyon 70 bin lira olarak belirlenen işin geçici teminat bedeli ise 1 milyon 54 bin 900 lira olarak kayıtlara geçti. Rize-Modern Küçük Sanayi Sitesine ait II. Etap 29 işyeri yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecek.

 İhale 31 Mart 2015 günü saat 10.00'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Söğütözü-Ankara adresinde gerçekleştirilecek.

Ayrıntılar için tıklayın!

Rize işyeri yapım ihalesi Modern Küçük Sanayi Sitesi II. Etap 29 işyeri