Antalya satılık arsa

Antalya'da yatırımcısına kazandıracak 46 arsa!

İhale Emine Pile 29.04.2015
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın Aksu ilçesi Kemerağzı Mahallesi’nde bulunan 46 arsayı satışa çıkardığını duyurdu.
Antalya'nın en değerli bölgeleri arasında yer alan Aksu'da arsa arayanlar için büyük fırsat… Antalya Büyükşehir Belediyesi yatırımcısına kazanç sağlayacak birbirinden değerli konut ve ticari alan tapulu 46 arsayı satışa çıkardı. 

Her bütçeye uygun fiyatlarla satışta!

Antalya'nın en pahalı konutlarının bulunduğu bölgede yer alan arsaların büyüklüğü 330 metrekare ile 1.364 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.      

67 bin liradan başlayan tahmini fiyatlar ile satışa çıkarılan arsaların en yüksek fiyatı ise 409 bin 200 lira olarak belirlendi. Geçici teminat bedelleri 2 bin 10 lira ile 12 bin 280 lira arasında değişiklik gösteren konut alanı ve ticari alan imarlı arsaların satışı açık arttırma usulü ile yapılacak. 

Satılacak olan her biri çok değerli olan Aksu İlçesi Kemerağzı Mahallesi'ndeki arsaların ihalesi 30 Nisan 2015 günü Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde düzenlenecek. 

Bölgeyi gezmek isteyen vatandaşlar için bayraklarla işaretlenen ve içerisine bilgilerin yer aldığı tabelaların asıldığı arsalar yatırımcısına prim getirecek. 

Ayrıca bölgede başlayan yol yapım çalışmaları da yatırımların değerini daha da arttıracak. 

Ayrıntılar için tıklayınız!

Antalya satılık arsa