ankara satılık taşınmaz görseli

Ankara'da 2 adet taşınmaz satılacak!

İhale 31.08.2018 09:19

Gölbaşı Belediyesi tarafından, Taşpınar ve Virancık mahallelerinde yer alan, toplam 5 bin 488 metrekare alana sahip 2 adet arsa satışa çıkarılıyor.

Gölbaşı Belediye Başkanlığı'ndan, Ankara ili, Gölbaşı ilçesi, Taşpınar ve Virancık mahallelerinde bulunan, kullanım şekli konut alanı olarak belirtilen taşınmazlar ihale ediliyor. Yüzölçümleri 2 bin 485 metrekare ve 3 bin metrekare olan taşınmazlar için sırasıyla 2 milyon 237 bin 202 lira ile 3 milyon 3 bin lira satış bedeli, 67 bin 116 lira ile 90 bin 90 lira geçici teminat talep ediliyor.

Kapalı teklif usulü (artırma) ile yapılacak olan ihale, 13 Eylül 2018 Perşembe günü, saat 14:00'da Gölbaşı Belediyesi'nde gerçekleşecek.

Ayrıntılar için tıklayınız!

ankara satılık taşınmaz ankara satılık taşınmaz fiyatı ankara satılık taşınmaz ihalesi ankara gölbaşı satılık taşınmaz glöbaşı satılık taşınmaz gölbaşı satılık taşınmaz fiyatı gölbaşı satılık taşınmaz ihalesi taşpınar mahallesi satılık taşınmaz taşpınar mahallesi satılık taşınmaz fiyatları taşpınar mahallesi satılık taşınmaz ihalesi ankara satılık taşınmaz gölbaşı ilçesi satılık taşınmaz ihalesi satılık taşınmaz fiyatları gölbaşı belediyesi satılık taşınmaz gölbaşı belediyesi satılık taşınmaz fiyatları gölbaşı belediyesi satılık taşınmaz ihalesi gölbaşı belediyesi virancık mahallesi virancık mahallesi satılık taşınmaz virancık mahallesi satılık taşınmaz fiyatları virancık mahallesi satılık taşınmaz ihalesi