adana seyhan ilçesindeki park

Adana'da 63 milyon dolarlık arsa satışta!

İhale Uğurcan Tokay 29.10.2015
Türkiye İş Bankası, Seyhan ilçesinde bulunan arsa için 63 milyon dolar bedel biçti.
Türkiye İş Bankası, Adana Seyhan'da merkezi iş alanı+konut+park alanı imarlı 96 bin 259 metrekarelik arsayı satışa açtı. Fiyatı 63 milyon dolar olarak belirlenen taşınmaz Ahmet Remzi Yüreğir Mahallesi'nde bulunmakta. Satşa konu arsa, fiyatıyla Adana'nın en pahalılarından birisi olarak gösteriliyor.

Konumuyla öne çıkıyor

Şakirpaşa Havalimanı'na 1,7 kilometre, Cemal Beriker Bulvarı'na 220 metre, Adana Merkez Otogarı'na 1,2 kilometre uzaklıkta bulunan arsa üzerinde inşa edilecek yapıların maksimum yükseklik sınırı 38,5 metre olarak açıklandı.

adana seyhandaki satılık arsa

Banka tarafından satışa açılan arsa 96 bin metrekarelik büyüklüğe sahip...

Merkezi İş Alanında kalan parsellerde ticari amaçlı yapılar, bürolar, iş sahaları, gazino, lokanta, çarşı, mağazalar, bankalar, oteller, öğrenci yurdu, özel eğitim tesisleri, özel sağlık tesisleri, sinema, tiyatro gibi kültürel sosyal tesisler ve benzeri yapılar hayata geçirilebilecek. Ticaret kullanımına ayrılmış parsellerin üst katları konut amaçlı olarak kullanıma açık.

Arsanın konut ve ticari alan tapusu 16 Aralık 2013 günü çıkarıldı. Tekel Sigara Fabrikası'nın arkasında yer alan taşınmaz Adana Valiliği'ne yakın konumuyla da öne çıkıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

adana satılık arsa işbank satılık gayrimenkuller adana seyhan satılık arsa