dekorasyon_trendleri_2020
Haberler / İç Mimari / Dekorasyonda akıllı mobilya tercihi alan kazandırıyor!

Dekorasyonda akıllı mobilya tercihi alan kazandırıyor!

İç Mimari 04.10.2020 06:45

Son dönemde dekorasyon önerilerinde akıllı mobilyalar öne çıkıyor. Bu ürünler sayesinde ekstra alan açmak fazlasıyla mümkün

Dönüşebilen mobilyalar yada diğer adıyla akıllı mobilyalar, ister büyük bir eviniz olsun ister küçük kullanımı yer tasarrufu sağlayacak ve evinizde çok şık duracak bir mobilya türüdür.

Dönüşebilen mobilyalar, çocuklarınızın odalarında rahatça oyun oynayabileceği, ders çalışabileceği mükemmel çözümler sunar. Tabii ki sadece çocuk odası için değil

Oturma odası içinde yer tasarrufu sağlayacak şahane planlar oluştururlar. Şöyle ki bir mobilya düşünün içinde yatak, tv ünitesi, masa, raf, kitaplık vs. bir arada olsun. Dekorekranı'nın içeriğine göre bu mobilyalar bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve odanızda rahat bir ortam oluşturacaktır.

Metrekare bakımından küçük evlere sahip olanlar; hep evinizi daha büyük göstermenin yollarını aradınız. Salonda ayna kullanmak, açık renkleri tercih etmek vs. denediniz.

Ancak evinizi büyük göstermek için en iyi seçim bizim ”Küçük Evlere Büyük Çözümler” olarak nitelendirdiğimiz dönüşebilen mobilyalar olacaktır.

Yapılan araştırmalarda ülkemizde de üretimini yapan bir kaç firmaya ulaştık. Sizde Google' da ”Dönüşebilen Mobilyalar” yada ”Akıllı Mobilyalar” başlığı ile arama yaparsanız bu firmaların web sitelerine ulaşabilirsiniz.