terrace-mix-esenyurt
Haberler / Konut Projeleri / Terrace Mix'te 1150 lira taksitle hemen teslim daire!

Terrace Mix'te 1150 lira taksitle hemen teslim daire!

Konut Projeleri 18.12.2014 17:56

Esenyurt'ya İnanlar İnşaat'ın hayata geçirdiği Terrace Mix projesinde yeni bir kampanya başladı.

İstanbul'da inşaat ve gayrimenkul sektörünün gözde ilçesi Esenyurt, ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunan konut projeleriyle dolu. 

Yeni kampanyasının lansmanı sosyal medya üzerinden duyurulan Terrace Mix projesinde 1150 lira taksit ödeyerek konut alımı gerçekleştirilebiliyor.

Terrace Mix'in sınırlı sayıda 1+0 stüdyo dairelerine, ayda sadece 1150 liradan başlayan taksitlerle sahip olma imkânı sağlayan avantajlı koşullar,kısa süre için geçerli bir de sürprizi kapsıyor. 
 
Yeni yıla girerken Terrace Mix'te "Stüdyo Yaşamı”nı seçen herkesin,yeni hayatlarına başlamaları için sadece bavullarını alıp gelmeleri yeterli. Çünkü Terrace Mix'in stüdyo daireleri, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarından son trendlere uygun mobilyaları, beyaz eşyaları ve televizyonu ile tam dayalı döşeli olarak sunuluyor.

Tüm bu avantajların yanı sıra, Terrace Mix stüdyo daireleri; açık-kapalı havuzlar, hemen her günlük ihtiyaca cevap verecek geniş çarşı, fitness center, sauna, Türk hamamı, keyifli yürüyüş yolları gibi ayrıcalıklarla emsallerinden ayrışıyor; kaliteli, güvenlikli ve kazançlı bir yatırım olarak öne çıkıyor.

Özellikle İstanbul'da veya İstanbul dışında yasayan; öğrenci, genç iş adamı, genç iş hanımı, emekli, evli ve henüz çocuksuz genç çiftlerin dikkatini çekecek avantajlı koşullarla bu kampanya, İnanlar kalitesine görülmemiş koşullarla sahip olma şansı sunuyor. Sınırlı sayıdaki Terrace Mix stüdyo daireler tükenmeden, şimdi görülmeye değer.