Bağlıca Botanik Park genel görünümü

Bağlıca Botanik Park Evleri, Ankara'da yükseliyor

Konut Projeleri 25.06.2014 17:46

2 blokta 48 konuttan oluşan Bağlıca Botanik Park'ta

21 bin 500 metrekare arsa üzerine kurulan Bağlıca Botanik Park, Ankara - Etimesgut, Bağlıca'da konumlandırılıyor. İki blok halinde yükselen projede konutların tamamı 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 

botanik park bağlıca blokları

Tek tip 103 adet daireden meydana gelen proje, her blokta fitness salonu, koşu yolu, spor alanı, basketbol, futbol, voleybol sahası, yeşil alan ve ağaçlandırma, çocuk oyun alanları ve pek çok sosyal birim sıralanıyor. 

Her daireye 2 araçlık açık otopark alanının verildiği Bağlıca Botanik Park'ın A bloğu zemin + 13 kat ile 55 konuttan, B bloğu zemin + 11 kat ile 48 daireden oluşuyor. Su deposu, yangın suyu deposu ve otomatik hidrofor bulunan projede her daireden gözükecek şekilde ağaçlandırmalar ve yeşil alanlar mevcut. 

bağlıca botanik park site içi

Bağlıca Botanik Park; Ankara'nın gelişmekte olan Çayyolu ve Yaşamkent bölgelerine komşu, birçok AVM, Sağlık ve Eğitim kurumuna da çok yakın mesafede. Bağlıca bölgesi son zamanlarda yapılan yatırımlarla ve yapılacak olan projelerle Ankara'nın en gözde yatırım ve oturum alanı bölgesi haline geldi.

Bağlıca Botanik Park İletişim Bilgileri;

Web: http://www.baglicabotanikpark.com/
Telefon: 0531 778 81 13