Ankara Ofis Tekin Exclusive açılış töreni
Haberler / Şirket haberleri / İş dünyası, Ankara Ofis Tekin Exclusive'de buluştu

İş dünyası, Ankara Ofis Tekin Exclusive'de buluştu

Şirket haberleri 10.05.2014 15:04

Ankara'da modern ofis donatısında büyük bir boşluğu dolduran Ofis Tekin Exclusive geniş katılımla hizmete girdi

Ankara'da modern ofis donatısında büyük bir boşluğu dolduran Ofis Tekin Exclusive, geniş katılımın olduğu açılış organizasyonunda iş dünyasının patronlarını buluşturdu. Mobilya sektörünün kalbinin attığı Siteler'de hizmete giren Ofis Tekin Exclusive'in açılışında konuşan Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, Ankara'nın son yıllarda büyük atılım içine girdiğini, özellikle Çukurambar, Söğütözü, Bilkent, Mustafa Kemal gibi lokasyonlarda birbiri ardına modern iş kulelerinin yükseldiğini kaydetti. Her anlamda kabuk değiştiren Ankara'da değişen ve gelişen her biri yaşam merkezi olan ofislerin klasiğin ötesinde mobilya ihtiyacı duymaya başladığını ifade eden tekin, "Bundan yola çıkarak zaten kreatif olan ürünlerimizi ARGE ve inovasyon çalışmaları ile daha da bir adım öteye taşıdık. Şu an 700 metrekareden oluşan 2 katlı modern Exclusive mağazamızda 20 çok özel koleksiyonu sergiliyoruz" dedi.

Tekin, Ofis Tekin Exclusive mağazasının Ankara'da ofis mobilyaları anlayışını değiştireceğini kaydederek, şöyle devam etti: "Yenilikçi yaklaşımımız, gençlik enerjimiz, sürekli yurt dışı temaslarımız bizlerin ufkunu açıyor. Buradaki kreasyonlar, ofislere kalite getirecek, iş motivasyonunun artmasını dolayısıyla Ankara ve ülke ekonomisinin gelişimini sağlayacak. Exclusive mağazamızın açılışını onurlandırdığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

Açılışa katılan Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu da geniş bir mağazada oluşturulan konseptin oldukça dikkat çekici olduğunu belirtti. Ofis Tekin Exclusive'de çok sayıda sektöre hitap edecek çizgiler gördüğünü vurgulayan Allıoğlu, "Yönetim kurulu üyemiz Cemal Tekin Yorucu olmayan, canlı, son derece modern takımların bir arada olduğu ender mağazalardan birini oluşturmuş. Kendisini tebrik ediyorum" diye konuştu. TÜGİAD Ankara Yönetim Kurulu Üyesi Murat Güleç ise hızla büyüyen Ankara iş dünyasında bu tarz yenilikçi firmalara büyük ihtiyaç olduğunu ifade ederek, "Ofis Tekin Exclusive'de hepsi birbirinden özenle tasarlanan mobilyalar iş dünyasına renk getirecek" dedi. Ankara Fenerbahçeli İşadamları Derneği Başkanı Selçuk Karakaya da, birbirinden başarılı tasarımları bir arada görmenin Ankara için bir kazanç olduğunu söyledi. Açılışa, aile büyükleri Emin Tekin, Macit Tekin, Fikret Tekin de katıldı.