İnanlar İnşaat, Terrace Lido Adalar’ı satışa çıkarıyor

İnanlar İnşaat, Terrace Lido Adalar’ı satışa çıkarıyor

Konut Projeleri 30.07.2010 14:27

İnanlar İnşaat, Dara Kırmızıtoprak tarafından tasarlanan ve Büyükada’da gerçekleşen ilk ve tek proje olan Terrace Lido’nun detayları 4 Ağustos’ta yapacağı basın toplantısıyla açıklayacak

Büyükada'nın sosyal hayatı ve kültüründe önemli yere sahip tarihi Lido, İnanlar'ın çok özel projesiyle yeniden hayat buluyor. Ada'nın doğal dokusuna ve tarihi Lido'nun aslına uygun olarak ünlü mimar Dara Kırmızıtoprak tarafından tasarlanan ve Büyükada'da gerçekleşen ilk ve tek proje olan Terrace Lido'nun detayları 4 Ağustos'ta yapacağı basın toplantısıyla açıklayacak.

İnanlar İnşaat, Terrace markasıyla başladığı yatırımlarında Fulya ve Sarıyer'deki projelerinden sonra artarda yeni butik projelere başlama kararı aldı. Büyükada'da 20 yıl Lido Otel olarak hizmet veren binanın arazisini satın alan İnanlar İnşaat, burayı Terrace Lido projesine dönüştürecek.
Terrace Lido'da 28 daireli butik bir konut ve thalasso merkezi yer alacak. Thalasso merkezi bir sağlık kulübü gibi hizmet verecek.
 
Büyükada'da 3'üncü derece tarihi eser statüsündeki üç katlı iki bina ve inşaat halindeki Lido Otel, yapımına 20 yıl önce başlanmasına rağmen Ada'nın iskele çıkışındaki 23 Nisan Caddesi'nde çökmelere neden olduğu gerekçesiyle Adalar Belediyesi tarafından yıkılmıştı.
 

Terrace Lido iletişim bilgileri

Web: http://terracelido.com

Tel: 0216 382 86 86

Tel: 0212 291 28 60